Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Gosia Kościelniak w plenerze
28 czerwca 2008, 11:14 , aktualizacja 16:04
Tegoroczne wakacje dopiero się zaczęły, a już obfitują w programy prowadzone spoza Kopca Kościuszki w Krakowie. Serię programów z pleneru zapoczątkował D. Maciborek, a dobrą tradycję niejednokrotnie kultywować będzie Gosia Kościelniak. Także POPLista jeszcze nie raz wyruszy w Polskę.


O kim/czym myśli Gosia K?
Majówka z RMF FM na molo
Pierwszy swój program z pleneru Gosia poprowadziła w sobotę 28 czerwca 2008 roku z podwawelskich bulwarów. To tam właśnie dziennikarka RMF FM obserwowała otwarcie "Alei Gwiazd" RMF FM i Miasta Kraków.

Pierwszą gwiazdę odsłoniła tam Celine Dion.

Pod Wawele stanęła niewielka scena a na niej Darek Maciborek oraz Marta Grzywacz. Przygotowywali oni zgromadzoną publiczność na spotkanie z gwiazdą.

To nie koniec plenerowych programów RMF FM. Twoje ulubione radio i sama Gosia Kościelniak przemieszczać się będą w te wakacje kilkakrotnie m.in. z Sopotu, gdzie odbywać się będą wielkie regaty.

Lato wszędzie z RMF FM!

Pierwsze zdjęcia Gosi w plenerze już niebawem na www.fanfm.strefa.pl

Z najnowszych informacji wynika, że także sobotnia POPLista będzie nadawana z pleneru. Darek Maciborek zaparkuje wóz staelitarny RMF FM na krakowskich błoniach tuż obok koncertowej sceny, na której wystąpi Celine Dion.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz