Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Fakty Kulturalne i POPlista z Sopotu
5 lipca 2008, 13:32 , aktualizacja 15:21
W piątek 4 lipca 2008 r. w sopockim amfiteatrze zjawiła się kilkuosobowa załoga RMF FM, aby z tego wyjątkowego w swym charakterze miejsca poprowadzić Fakty Kulturalne oraz POPlistę. To już kolejne plenerowe wydanie programów RMF FM podczas tych wakacji.

Satelitarna "trójka"
TOP-Trendy 2008
Satelitarna "trójka" zajęła swoje miejsce w sopockim amfiteatrze, w zacisznym i zacienionym miejscu już rankiem. Za jej sterami czuwał jak zwykle Darek Proniewicz.

Darek Maciborek i Smolik
TOP-Trendy 2008
Pierwsze wejście z Sopotu miała Kasia Sobiechowska-Szuchta, która już o godzinie 11.00 poprowadziła pierwsze tego dnia wydanie Faktów Kulturalnych. W swojej relacji, podczas próby zespołu T. Love, opowiadała m. in o przygotowaniach do Najważniejszego Wydarzenia Muzycznego tego roku.

Piotr Kupicha z Darkiem Maciborkiem
TOP-Trendy 2008
O 17.30 swój program zaczął Darek Maciborek, który między utworami przeprowadzał mini wywiady z gwiazdami TOP sopockiego festiwalu oraz opowiadał o wyrafinowanej scenografii. Mogliście usłyszeć wypowiedzi m. in. Smolika i Piotra Kupichy (Feel).

W całej realizacji plenerowego dnia RMF FM z Sopotu brał również udział realizator z Kopca a nad wszystkim czuwała wydawca - Ola Eysymontt.

Janusz Nałęcz, FAN FM
Zdjęcia: Grzegorz Nałęcz


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz