Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Pobij rekord Guinnesa z RMF FM
24 sierpnia 2008, 10:58 , aktualizacja 11:01
Od kilku lat taniec staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Za sprawą telewizji TVN pokochaliśmy taniec jeszcze mocniej niż dotąd. Trzeba to udowodnić i potwierdzić oficjalnie. W niedzielę 31 sierpnia, telewizja TVN i RMF FM stawia Polakom nowe wyzwanie - pobicie tanecznego rekordu Guinnessa w ilości jednocześnie tańczących par. By pobić dotychczasowy rekord w jednym momencie będzie musiało pląsać 1200 par.


Zasady są jasne. Nie trzeba wcale być Patrickiem Swayze ze słynnego "Dirty Dancing", aby wziąć z nami udział w ustanawianiu nowego tanecznego rekordu Guinnessa. Wystarczy, że:
>> masz maksimum dobrego humoru i chęci do zabawy nie przejmujesz się tym, że para obok może tańczyć lepiej
>> słyszysz muzykę na tyle by poruszać się w jej rytmie, bądź rytmu okolicach
>> nie rozpychasz się na parkiecie na tyle, by stanowić zagrożenie
>> chętnie pobijesz z nami taneczny rekord Guinnessa i przejdziesz do historii
>> będziesz w stanie unieść ciężar sławy wynikający z uczestnictwa w tym wiekopomnym wydarzeniu

Jeśli spełniasz wszystkie, jeden lub żaden z powyższych warunków - weź udział w zabawie!

Zapraszamy do wspólnego tańca w ostatnią niedzielę wakacji - 31 sierpnia na Rynek Główny w Krakowie. Czekamy na Was od 15:00. Sekundować i dbać o to, by zabawa szła w dobrym kierunku będą znane i lubiane postaci m.in.: Magda Mołek i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Augustin Egurrola oraz Iwona Pavlović z Piotrem Gąsowskim.

Bić z nami rekord będą również profesjonaliści z "Tańca z Gwiazdami" (m.in. ulubiona para ostatniej edycji show - Mariusz Pudzianowski i Magda Soszyńska oraz Anna Guzik z Łukaszem Czarneckim, Isis Gee w parze z Żorą Korolyovem i Tomasz Schimscheiner z Kamilą Kajak) i "You can dance - Po prostu tańcz!" (zwycięzcy obu edycji - Gleba i Artur Cieciórski z dwunastką uczestników obu edycji show oraz grupa Volt).

Z sceny na krakowskim Rynku popłynie również muzyka na żywo by stopniować napięcie i energię potrzebną do wieczornego bicia rekordu. Zobaczymy m.in.: Matta Pokorę i Patrycję Markowską.

Pobij taneczny rekord z RMF FM!

Janusz Nałęcz, FAN FM, www.rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz