Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Lato Wszędzie - podsumowanie
31 sierpnia 2008, 12:48 , aktualizacja 13:13
Minęły wakacje 2008, media zmieniają swoje ramówki, my postanowiliśmy podsumować lato 2008 na antenie RMF FM. "Lato Wszędzie" przez całe wakacje głosiła żółto-niebieska stacja, na przekór nie najlepszej pogodzie. Jakie były wakacje 2008 z RMF FM?

Na pewno pełne Muzyki Najlepszej pod Słońcem, która gościła nie tylko na antenie RMF FM ale także w plenerze za sprawą trasy koncertowej. Ta ostatnia pokazała jak Polacy kochają muzykę "na żywo". Wielokrotnie nad sceną Muzyki Najlepszej pod Słońcem zbierały się ciemne chmury a z nich strumieniami lał się deszcz. Nie przeszkadzało to jednak słuchaczom. Wyposażeni w parasole i przeciwdeszczowe ubrania wytrwale stali pod sceną wsłuchując się i przeżywając dźwięki płynące z głośników. Także tam gdzie słońce zaszczyciło piknik muzyczny swoją obecnością atmosfera była bardzo gorąca. O dobre samopoczucie zgromadzonych pod sceną oraz w namiotach partnerów dbali Marek Rusinek oraz Jacek Kaczor. Dobra energia, najlepsza muzyka oraz wspaniałe konkursy potrafią przyciągnąć prawdziwe tłumy.

Wakacje rozpoczęły się koncertami wielkich światowych gwiazd. The Police w Chorzowie, Santany w Warszawie i Celine Dion w Krakowie. To właśnie kanadyjka otworzyła "Aleję Gwiazd RMF FM i Miasta Krakowa" na Bulwarach Wiślanych u stóp Wawelu. Później do gwiazdy Celine Dion dołączyły gwiazdy Budki Suflera oraz Krzysztofa Krawczyka.

Atrakcji z nagrodami nie zabrakło na antenie RMF FM, gdzie ponad 30 osób zgarnęło "Tysiące Gwiazd" od 2000zł do nawet 12000zł w sumie blisko 100 000 PLN. Oprócz gotówki żółto-niebieska stacja zaserwowała swoim słuchaczom także "Wakacje Marzeń", czyli wycieczki do wielu krajów.

Także dziennikarze RMF FM wyruszyli poza granice Polski. Tym razem samolotem. "Swoją Drogą" drogą Kamil Baleja, Paweł Oksanowicz, Marta Grzywacz oraz Daniel Dyk odwiedzili Sycylię, Turcję, Barcelonę, Chorwację oraz Cypr, Majorkę i Egipt. Towarzyszyli im dziennikarze pisma "Świat i Ludzie". Relacji z wypraw można było słychać w każdą niedzielę.

Codziennie rano RMF FM przekonywało, że "Facet to świnia" - blog o takim właśnie tytule przez całe wakacje czytała jego autorka.
Poranek zaprezentował nam także Kanion Lektur Szkolnych, zaserwował Akademię Dowcipu oraz zaprosił na Przerwę Śniadaniową.

Bardzo ciekawie wyglądały poranne pronozy pogody prezentowane Małgorzatę Świtałę i Maję Dutkiewicz. Zaskoczyły z pewnością ogromną dozą antenowego luzu i humoru, który sprawił, że nawet zapowiedzi opadów deszczu czy burz nie były takie straszne. Oby równie dużo luzu było na antenie RMF FM także jesienią!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz