Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM jesienią bliżej słuchaczy
1 września 2008, 10:38 , aktualizacja 18:24
Pisaliśmy już o nowej poszerzonej formie kontaktu ze słuchaczem redakcji Faktów RMF teraz miło nam jest przekazać informację od poranej, żółto-niebieskiej załogi. Otóż Przemek Skowron, Witold Lazar, Marcin Ziobro i Tomasz Olbratowski czekają przez cały czas trwania programu od poniedziałku do piątku od 6:00 do 9:00 na wszelkie wieści od Was. Jeśli chcecie przekazać coś ciekawego, ważnego, śmiesznego o czym powinno się powiedzieć całej rzeszy słuchaczy "Wstawaj, szkoda Dnia" macie taką szansę. Wystarczy wysłać krótką wiadomość tekstową, czyli SMS

na znany, często wykorzystywany w różnych programach RMF-u numer: 3322 w cenie waszych operatorów komórkowych.

To nie koniec nowości.
Do tej pory słuchacze RMF FM tworzyli POPlistę - głosując codziennie SMS-ami lub na stronach internetowych na swoje ulubione przeboje. Teraz mogą ją także współprowadzić! Znajdź się w wyjątkowym towarzystwie gwiazd - polskich i zagranicznych artystów, którzy pomagają prowadzącemu zaprezentować zestawienie 20 najpopularniejszych w Polsce hitów.

Co zrobić, aby stać się współprowadzącym POPlistę? Wystarczy nagrać na dowolnym domowym sprzęcie audio zabawną, intrygującą, niebanalną zapowiedź wybranej przez siebie piosenki. Następnie należy wgrać swoją zapowiedź. Specjalny formularz znajdzieci pod adresem: http://www.rmf.fm/au/?a=poplista&art=zapowiedz Zachęca na stronach POPlisty prowadzący ją od kilku sezonów Darek Maciborek.

Wybrane przez redakcję muzyczną najciekawsze zapowiedzi, zostaną zaprezentowane na antenie RMF FM, w trakcie POPlisty. I uwaga! Raz w miesiącu jeden ze słuchaczy dostanie zaproszenie do studia RMF FM w Krakowie, gdzie zasiądzie przy mikrofonie obok Darka Maciborka i będzie na żywo współprowadził POPlistę!

Krzysztof Leszczyński, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Nowa gorąca linia w RMF FM (1 września 2008)
  • Tomasz Skory dyrektorem informacji RMF FM (1 września 2008)
  • RMF FM jesienią 2008 (31 sierpnia 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz