Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielkie muzyczne wydarzenia ze znakiem jakości RMF FM
6 października 2008, 19:34 , aktualizacja 19:38
RMF FM zawsze wspierał wielkie widowiska. Dzieję się tak i tym razem. Żółto-niebieska stacja jest patronem dwóch wielkich wydarzeń muzycznych w naszym kraju. Pierwsze odbędzie się 1 grudnia 2008 roku, kolejne zapowiadane jest na 23 maja 2009.


Jedyny w Polsce koncert Jeana Michela Jarre'a odbędzie się 1 grudnia na warszawskim Torwarze. Artysta odwiedzi Polskę w ramach światowej trasy Oxygene Tour 2008.

Jarre to bez wątpienia niedościgniony mistrz muzyki elektronicznej. Występy Jarre'a od lat zachwycają widzów na całym świecie. Trudno znaleźć słowo wyrażające wielkość i magię widowiska. Koncert to zdecydowanie za mało. Pokazy artysty to niepowtarzalne i niesamowite połączenie dźwięku i światła. Cieszą się niezwykle dużym powodzeniem - kilkakrotnie zostały wpisane do księgi rekordów Guinnessa jako wydarzenia gromadzące najliczniejszą publiczności.

23 maja 2009 jeden z najznakomitszych zespołów w historii muzyki - Depeche Mode (Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher) wystąpi 23 maja na warszawskim Stadionie Gwardii. Koncert w Polsce to europejska część trasy koncertowej Tour of the Universe 2009.

Jedna z największych i najbardziej spektakularnych tras koncertowych Tour of the Universe 2009 będzie bez wątpienia muzycznym wydarzeniem roku. Zespół wystąpi dla ponad miliona trzystu tysięcy fanów. Będzie to pierwsza trasa zespołu po zagranej w 2006 roku Touring the Angel. Przypomnijmy, że Touring The Angel ustaliła nowy europejski rekord sprzedaży, osiągając, łącznie na 87 koncertach, sprzedaż miliona ośmiuset tysięcy biletów.

Bilety dostępne są stronach LiveNation.pl i eventim.pl

Dobrą zabawę i wspaniałe muzyczne doznania gwarantuje RMF FM.

Janusz Nałęcz, FAN FM, www.rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz