Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   27 października RMF Classic obchodzi urodziny
21 października 2008, 16:10
Swoje 5 urodziny Inspirująca stacja postanowiła hucznie świętować ze słuchaczami. Już teraz zachęcami do zajrzenia na strone internetową www.rmfclassic.pl. Tam rozpoczęło się świętowanie. A finał odbędzie się 27 października, w dniu urodzin na antenie RMF Classic.


Uruchomiony został z tej okazji specjalny numer telefonu - 012 2000015 - pod którym można nagrać krótką wiadomość. Najciekawsze wypowiedzi i opinie RMF Classic nagrodzi legendarnymi notatnikami Moleskine z limitowanej serii z logo RMF Classic oraz zaprezentuj na antenie w trakcie specjalnego, jubileuszowego programu.

W poniedziałek 27 października od godz. 7.00 do 18.00 specjlany urodzinowy program, a wnim mnóstwo atrakcji. Dużo prezentów, wspomnień i to co najważniejsze muzyka, którą lubią i cenią słuchacze. Muzyka, która odpręża, wycisza, uspokaja i inspiruje.

Natomiast po godz. 18.00 niespodzianka. Specjalnie dla słuchaczy RMF Classic zagra Nigel Kennedy. Znany również jako "Bad Boy of Classical", kontrowersyjny skrzypek brytyjski. Kennedy jest obecnie gościnnym dyrektorem artystycznym Filharmonii Krakowskiej, w której często koncertuje. Swój wolny czas w Polsce spędza w mieszkaniu przy ul. Floriańskiej, w Krakowie. Jego żoną jest Polka, Agnieszka.

W związku ze swoimi urodzinami RMF Classic przygotował równiez niespodzianki dla internautów odwiedzających strony www.rmfclassic.pl

Znajduje się tam kronika 5 lecia: http://www.rmfclassic.pl/index.html?a=kronika oraz galeria zdjęć z redakcji i studia: http://www.rmfclassic.pl/index.html?a=5lecie_galeria

Huczne świętowanie 5 urodzin umacnia dodatkowa atrakcja. Konkurs z bardzo cennymi nagordami. Szczegóły internetowej zabawy znajdują się na stronie: http://www.rmfclassic.pl/index.html?a=wnetrze

Finał nastąpi w poniedziałek 27 października 2008 między godz. 10.00 a 14.00, a nagroda to dwa cenne zegarki marki Tissot.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz