Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM - mecenas sportu
10 listopada 2008, 20:11 , aktualizacja 21:49
RMF FM - stacja, która wspiera najlepszych. Śmiało można wygłosić takie hasło i będzie ono miało poparcie w wielu dziedzinach życia. Jedną z nich jest na pewno sport. Żółto-niebieska stacja nie tylko relacjonuje wielkie wydarzenia, jak choćby Puchar Świata w skokach, Tour de Pologne, ale także wspiera sportowców różnych dyscyplin.

Od wielu lat (1993 r.) jest patronem i sponsorem tytularnym grupy kolarskiej, występującej obecnie pod nazwą RMF FM Mountain Dew MTB Team. Praktycznie od początku istnienia zespołu jego zawodnicy należeli do Kadry Narodowej MTB, a na polskich i eurpejskich trasach nie mają sobie równych.
więcej o RMF FM Mountain Dew MTB Team na stronie www.mtb.interia.pl

Kiedy jeszcze wrażenie Małyszomania nie istniało w naszym kraju, RMF FM wspierał kadrę skoczków narciarskich (także kadrę B) z jej najlepszym przedstawicielem Adamem Małyszem.

Sportem drużynowym, w którym RMF FM jako patron istnieje "prawie" od zawsze jest koszykówka. Stacja z Kopca Kościuszki wspiera drużynę Asseco Prokom Sopot od wielu lat.
więcej Asseco Prokom Sopot na stronie http://www.asseco.prokom.pl/

RMF FM bardzo mocno wspiera sporty motorowe. To w barwach RMF FM liczne sukcesy na rajdowych trasach w Polsce i Europie odnosili: Michał Kościuszko oraz załoga Jana Chmielewskiego.
więcej rajdowych team'ach na stronach: http://www.kosciuszko.com.pl i http://www.chmielewski.go.pl

RMF FM wraz z FAN FM patronują także off-road'owym zmaganiom RMF Caroline Team zarówno w Polsce jak i w międzynarodowych występach w np. w dżungli.
więcej o RMF FM Caroline Team na stronie http://carolineteam.pl/

Janusz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Triumf RMF FM w 42. Rajdzie Żubrów (25 października 2008)
  • Zwycięstwo załogi RMF FM w C2 R2 Teams Challenge (11 października 2008)
  • RMF Caroline Team w malezyjskiej dżunglii (10 października 2008)
  • Rajdowe C2 w barwach RMF FM (10 października 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz