Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF POP&Colors: Ekskluzywny wywiad z Muńkiem
13 listopada 2008, 19:47 , aktualizacja 14 listopada 2008, 18:33
Program "Po godzinach" Darka Maciborka realizowany w każdy poniedziałek w stacji RMF POP&Colors na www.MiastoMuzyki.pl nabiera rumieńców. Już 17 listopada o 21.00 usłyszymy ekskluzywny 2-godzinny wywiad z Muńkiem Staszczykiem.


To nowość w jakże nowej autorskiej stacji RMF POP&Colors Darka Maciborka. Przez cały czas na kanale RMF POP&Colors prezentowana jest muzyka wybrana i lubiana przez zawiadowcę POPListy.

Darek Maciborek nie byłby sobą, gdyby nie wzbogacił swojej stacji o swoje słowo. W każdy poniedziałek po 21.00 w "Po godzinach" opowiada o muzyce. W programie Darka gościli dotąd jego radiowi współpracownicy - Carols oraz Monter. W najbliższy poniedziałek posłuchamy dla odmiany ekskluzywnego wywiadu z gwiazdą polskiej muzyki - Muńkiem Staszczykiem.

Czy będzie to powrót do programów znanych z przedwakacyjnego RMF Extra na www.MiastoMuzyki.pl, czy też coś całkowicie innego? - przekonacie się tylko meldując się w wirtualnym mieście na kanale RMF POP&Colors. Obecność obowiązkowa!

Po Godzinach - autorska audycja Darka Maciborka - premiera zawsze w poniedziałek o 21:00!

Audycji będzie można posłuchać również we wtorek o 10:00, środę o 14:00, czwartek o 18:00, piątek o 12:00, sobotę o 16:00 i w niedzielę o 20:00.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz