Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Queen i RMF Święta na www.MiastoMuzyki.pl
20 listopada 2008, 18:02
24. listopada 2008 roku platforma www.MiastoMuzyki.pl wzbogaci się o 2. nowe stacje radiowe. Pierwsza poświęcona będzie zespołowi Queen druga to okolicznościowy come back RMF Święta.


RMF Queen – Stacja dedykowana nie tylko zespołowi, ale również solowym dokonaniom poszczególnych członków grupy. Studyjne albumy, koncerty oraz single ze stron B, wydania kolekcjonerskie i autoryzowane remixy. Od glam rocka, przez heavy metal i operę, po funk, disco i rock progresywny. Rozmarzone miniatury, klasyczne kompozycje i ciężkie suity. Muzyczny eklektyzm w najlepszym królewskim wydaniu. Po prostu – God Save the Queen!

Data startu stacji RMF Queen jest nieprzypadkowa – w tym dniu przypada 17. rocznica śmierci wokalisty grupy, Freddiego Mercury’ego. Przez cały dzień na stronie stacji prowadzony będzie konkurs internetowy, w którym do wygrania jest DVD „Queen Rock Montreal”. A wieczorem można wysłuchać koncertu z 1986 roku na Wembley.

To nie jest kolejna przyjemna stacja. Będzie mrocznie, ciężko i chropawo. Jeżeli się nie boisz, oddaj się w troskliwe ręce ponurych fachowców od dźwiękowych tortur.

RMF Święta – Ta stacja to prezent od Miasta Muzyki: najpiękniejsze i najpopularniejsze piosenki świąteczne, idealne do nastroju oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Niedługo przed Bożym Narodzeniem pojawi się także mnóstwo kolęd w najlepszych wykonaniach. RMF Święta to idealna propozycja, by nie tylko poczuć, ale i usłyszeć prawdziwe Święta.

Według badań gemiusTraffic, w październiku 2008 roku Miasto Muzyki przyciągnęło 912 tys. użytkowników (cookies), co w porównaniu do poprzedniego miesiąca oznacza wzrost o 40%. Dynamiczny wzrost oglądalności widoczny jest także w liczbie odsłon, która w październiku 2008 roku wyniosła 11,5 mln, czyli ponad 7 razy więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Źródło: audyt site-centric gemiusTraffic, Gemius SA

Grzegorz Nałęcz, PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz