Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Św. Mikołaj na antenie RMF FM
28 listopada 2008, 16:58 , aktualizacja 17:18
Już w poniedziałek 1. grudnia "Świetny Mikołaj" rozpocznie świąteczne urzędowanie na antenie RMF FM. Konkurs będzie trwał bez przerwy od poniedziałku do piątku pomiędzy 8:00 a 17:00 do 23. grudnia włącznie.


Każdego dnia prowadzący program (lub sam Świetny Mikołaj) ogłasza rodzaj prezentu do wygrania w danym momencie, a słuchacze przesyłają SMSy ze wskazaniem osoby do obdarowania oraz krótkim uzasadnieniem. Codziennie Świetny Mikołaj obdarowuje kilku wskazanych słuchaczy oraz autorów SMSów. Do wygrania m.in. sprzęt RTV i AGD, zimowy sprzęt sportowy oraz wycieczki zagraniczne.

Dodatkową atrakcją jest dzień imienin Świetnego Mikołaja, 6. grudnia, kiedy odwiedzi on program Show i rozda zabawki.

Konkursowi towarzyszy promocyjna kampania prasowa w następujących tytułach: Tele Świat, Tele Tydzień, To&Owo, Życie na Gorąco, SHOW, Twój Styl, Kobieta i Życie, Party, Claudia, Forbes, Wprost, Pani Domu, Dziennik, Przegląd Sportowy, Fakt.

Sponsorem akcji jest Kredyt Bank.

To nie koniec przedświątecznych atrakcji już niebawem w Polskę, jak co roku, wyruszy żółto-niebieski konwój "Choinki pod Choinkę" i każdy będzie mógł odebrać swoje świąteczne pachnące drzewko


Grzegorz Nałęcz, PR RMF
Zdjęcia: PR RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz