Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sylwester 2008 tylko w Krakowie
16 grudnia 2008, 23:40
Jak co roku na Rynku Głównym w Krakowie mieszkańcy z całej Polski świętować będą nadejście nowego 2009 roku. Leona Lewis, Kate Ryan, Kasia Kowalska, Natalia Kukulska, Tatiana Okupnik, to znakomite i bardzo kobiece gwiazdy Sylwestra 2008 w Krakowie.

Zabawa sylwestrowa na Rynku Głównym od lat gromadzi tłumy mieszkańców oraz polskich i zagranicznych turystów. Powitanie Nowego Roku wygląda tutaj zawsze spektakularnie. Kilkadziesiąt tysięcy uczestników, feeria barw, imponujący pokaz sztucznych ogni tuż po północy. Po prostu wystrzałowa zabawa do białego rana. I oczywiście prawdziwe gwiazdy muzyki rozrywkowej.

Od wielu lat sylwestrowej zabawie w Krakowie patronuje Radio RMF FM. W tym roku imprezę poprowadzą Andrzej Sołtysik i Piotr Metz - obydwaj niegdyś byli dziennikarzami RMF FM.

W tym roku scena usytuowana będzie po wschodniej stronie placu, pomiędzy Sukiennicami a kościołem św. Wojciecha. Po stronie zachodniej, przed Wieżą Ratuszową, ustawiony zostanie telebim transmitujący na żywo wydarzenia na estradzie.

Dopełnieniem dla muzyki i pięknych artystek będzie multimedialne show wykreowane przez mężczyzn - duet Video-DJ'ów TemporarySpaceDesign stworzy wyjątkowe wizualizacje, które rozświetlą największy zastosowany dotychczas w Polsce system ekranów multimedialnych o łącznej powierzchni ponad 400 m2 dopełniony reżyserią oświetlenia Grzegorza Barszczewskiego, odpowiedzialnego za sterowanie potężną armią ponad 500 urządzeń oświetleniowych o mocy łącznej ponad 400 kW

Zapraszamy do Krakowa na niezapomnianego Sylwestra 2008!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Rekordowy Sylwester 2007 w Krakowie (1 stycznia 2008)
  • Sylwestrowa Moc Przebojów w Krakowie (27 grudnia 2007)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz