Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sylwester 2008 na MiastoMuzyki.pl
23 grudnia 2008, 01:18
11 stacji MiastaMuzyki.pl zaprasza na internetową mega zabawę sylestrową. Początek już o 21.00, czyli 3 godziny przed końcem 2008 roku. Już teraz przygotowywane są specjalne DJskie sety na 7 godzin niezpomnianej zabawy. W Nowy Rok www.MiastoMuzyki.pl zaprasza na AfterParty od 14.00 do 20.00.


RMF Dance, RMF Club, RMF Club Breaks, RMF Rock, RMF Party, RMF PRL, RMF 80s, RMF 70s, RMF Elektro Shockwave, RMF Depeche Mode oraz eLO RMF to 11 stacji zapraszających na Sylwestra 2008. Takiej różnorodności nie znajdziesz nigdzie. Spędź Sylwestra 2008 ze swoją ulubioną muzyką.

Sylwester w RMF Depeche Mode to 101 procent imprezy na powitanie Nowego Roku. Depeche Mode w wersjach albumowych, koncertowych oraz remisky. A także Martin, Dave i Alan w projektach solowych. Masterki i Masterów zapraszamy 31 grudnia od godz. 21:00 - siedem godzin imprezy non stop

eLO RMF nadal kolekcjonuje pomysły forumowiczów na licealnego sylwestra. Na pewno będzie niezapomiany, ciekawy i pełen niespodzianek.

Sylwester w RMF 80s. To będzie wyjątkowa impreza przy wyjątkowej muzyce lat 80. Usłyszycie tu swoje ulubione piosenki – od Kaomy, przez Bee Gees aż po A-ha. Poczuj gorączkę sylwestrowej nocy!

Sylwester w RMF ELECTRO SHOCKWAVE ...czyli zabawa przy najbardziej imprezowych i tanecznych numerach ze sceny electro/industrial. Jeśli szukacie wysokoenergetycznej pożywki muzycznej w tę wyjątkową noc, to tutaj na pewno ją znajdziecie. I nie myślcie, że będzie czas na odpoczynek - "here's only place for pulse and rhythm".

Sylwester w RMF PRL - Megaprywatka bez wodzireja, ale za to przy piosenkach w zupełnie starym stylu. Cała sala będzie śpiewać z nami o Czarnym Alibabie, Małgośce i Chłopcach Radarowcach. Nie spoczniecie nim dojdziecie… do północy, a nawet dłużej! Start: 21:00.

Sylwester w RMF Party - There’s a Party, czyli Sylwester w najbardziej imprezowej stacji w Mieście Muzyki. W ostatnią noc tego roku swoje największe hity zagrają dla Was m.in. DJ Bobo, Michael Jackson, Madonna i Backstreet Boys. Start: 21:00!

Sylwester w RMF Rock - jedyna taka impreza rockowa w Mieście! Franz Ferdinand – "Take Me Out", Blur – "Song 2”, The Killers – "Somebody Told Me”, The Clash – “Rock The Casbah”, Arctic Monkeys – “I Bet That You Look Good On The Dancefloor” to tylko niektóre hity, które sprawią, że to będzie sylwester, jakiego jeszcze nie mieliście. 7 godzin rockowej jazdy bez trzymanki – damy czadu! Początek - 21:00

Sylwester w RMF Club - Wymarzony line-up! Mark Knight, Laidback Luke, DONS, Eddie Thoneick, Damian J Carter w tym samym czasie, w tym samym miejscu! Sylwester w RMF Club - 7 godzin najlepszych klubowych dźwięków zmiksowanych przez najlepszych klubowych artystów! Start: 21:00

Sylwester w RMF Dance - najlepsza taneczna propozycja na Sylwestra. Największe hity ostatnich miesięcy, a do tego imprezowe przeboje, które sprawią, że to nie będzie zabawa na siedząco. Mamy dla Was jedno proste przesłanie: Just Dance! Start o godz. 21:00

Sylwester w RMF 70s - największe hity dekady - Bee Gees, ABBA i Hot Chocolate, pulsująca Gloria Gaynor i Donna Summer, funkowy Stevie Wonder, roztańczony John Travolta z Olivią Newton-John i inni. „Night Fever” gwarantowana! Start 31 grudnia 2008 o godz. 21:00!

Do Siego Roku!

Grzegorz Nałęcz, Forum MiastoMuzyki.pl

Przeczytaj również:
  • Sylwester 2008 tylko w Krakowie (16 grudnia 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz