Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   eLO RMF: "Byle do przerwy" szuka reporterów
8 stycznia 2009, 16:30 , aktualizacja 16:36
Interesujesz się sportem i chciałbyś się swoją wiedzą podzielić z innymi? Autorzy programu "Byle do Przerwy" w eLO RMF ogłosili nabór na korespondentów. Szukają chętnych w całej Polsce. Może to oferta właśnie dla ciebie?


Oto treść ogłoszenia:

Jeśli jeszcze, poza tym, interesujesz się sportem, dostrzegasz różnice między piłką kopaną, a rzucaną, wiesz co to Wembley i do tego potrafisz rozwinąć skrót PZPN to myślimy, że to oferta dla Ciebie

Precyzując, wspólnie postanowiliśmy, że skoro tworzymy swoisty program informacyjno-sportowy i chcemy stworzyć na prawdę niesamowity magazyn, to potrzebujemy dobrych źródeł informacji z każdego zakątka naszego kraju, a może i świata Musimy zbudować siatkę naszych współpracowników i stąd też to ogłoszenie.

Jeśli więc znasz się na sporcie, kochasz swoją drużynę, chcesz o niej pisać, potrafisz sklecić kilka sensownych zdań, chodzisz na imprezy sportowe, wiesz rzeczy, których, może, inni nie wiedzą, a nie masz się gdzie nimi dzielić, to napisz do nas!!!

Przykładowo: Byłeś na meczu Ekstraklasy, PlusLigi, dmuchałeś Małyszowi pod narty w Zakopanem, podziel się tym, napisz kilka zdań, wyślij je na e-mail byledoprzerwy@elormf.pl, jeśli będą dobre my je przeczytamy na antenie, jeśli masz ochotę nagraj się - przyślij plik, napisz swój numer - zadzwonimy do Ciebie i nagramy Twoją relacje. Możliwości jest mnóstwo i co najważniejsze każda z nich da Ci możliwość wykazania się oraz zaistnienia na antenie eLO RMF!!!

Stwórz z nami coś niesamowitego!! Zobaczysz, satysfakcja z dobrze wykonanej roboty będzie bezcenna


Łukasz król, Marek Bartoszek i Grzegorz Kukuła

Chętni powinni jak najszybciej zgłosić się wysyłając maila na byledoprzerwy@elormf.pl

Program "Byle do przerwy" usłyszycie w eLO RMF na MiastoMuzyki.pl w poniedziałki wieczorem.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; Forum MiastoMuzyki.pl

Przeczytaj również:
  • Billboard Hot 100 w eLO RMF (8 stycznia 2009)
  • I urodziny eLO RMF - wywiad z dziennikarzami (7 stycznia 2009)
  • eLO Oskary 2008 rozdane (3 stycznia 2009)
  • eLO RMF Music Awards 2008 - Złote Tasiory (3 stycznia 2009)
  • Turniej eLO RMF vs. RMF FM (19 czerwca 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz