Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Wehikuł Czasu" - nowa zabawa na antenie RMF Classic
11 stycznia 2009, 00:28 , aktualizacja 00:35
Od poniedziałku do piątku, między 10.00 a 14.00 RMF Classic proponuje swoim słuchaczom nową zabawę. Spełniać się będą w niej odwieczne marzenia człowieka o swobodnym podróżowaniu w czasie i przestrzeni. Tym samym zakończył konkurs „Dyskretny urok rekwizytu”, z którym zmagaliśmy się od września 2008 roku.

Warto przypomnieć, że marzenia o "Wehikule Czasu" były natchnieniem dla wielu pisarzy i filmowców. Wystarczy przypomnieć powieść "Wehikuł czasu" - sztandarowe dzieło Herberta George'a Wellsa z 1895 roku i filmową adaptację tej książki nakręconą w 2002 roku przez jego prawnuka Simona Wellsa (nawiasem mówiąc jest to remake wersji z roku 1960).

Nie można zapominać także o smukłym samochodzie De Lorean DMC-12, dzięki któremu bohaterowie trylogii Roberta Zemeckisa "Powrót do przyszłości" swobodnie przemieszczali się przez kilka epok w obydwie strony.

RMF Classic i umożliwi słuchaczom wspólną podróż, której cel na początku programu również będzie tajemnicą... podróżować będziemy raczej do przeszłości, przypominając ważne, choć czasami niekonieczne znane, wydarzenia z historii.

Prowadzący program "Wehikuł Czasu" skorzysta z wehikułu stanowiącego tajemnicę konstrukcyjną. Seria podpowiedzi prezentowanych na antenie RMF Classic w czasie programu między 10 a 14 dotyczyć będzie danego wydarzenia i pozwoli rozwiązać tę zagadkę.
Odpowiedź, wraz z numerem telefonu kontaktowego, należy wysłać na adres: konkurs@rmfclassic.pl
Kto najszybciej, ale i najpełniej rozszyfruje i opisze, w jakim miejscu w przeszłości wyląduje wehikuł, stanie przed szansą gry w finale. Prowadzący zatelefonuje do wybranego finalisty i zada mu na antenie pytanie dodatkowe związane z opisywanym wydarzeniem. Prawidłowa odpowiedź będzie gwarantowała atrakcyjną nagrodę. Zapraszamy do wspólnej podróży i nowej zabawy.

Na „Wehikuł Czasu” RMF Classic zaprasza od poniedziałku do piątku między godziną 10:00 a 14:00.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz