Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nowe szaty FAN FM
15 stycznia 2009, 00:00 , aktualizacja 00:08
Na 19 urodziny RMF FM i pierwsze urodziny eLO RMF przygotowaliśmy dla naszych czytelników nie lada niespodziankę. Nowe szaty serwisu FAN FM. Odświeżamy nie tylko wygląd, ale także i zawartość. Przez najbliższy rok FAN FM będzie wzbogacał się o nowe treści- jak zawsze związane z Grupą RMF.

Po żmudnych przygotowaniach przedstawiamy nową odsłonę serwisu FAN FM. Zmieniliśmy layout, zmieniamy a raczej uaktualniamy i wzbogacamy zawartość. To długi proces, bo nasze archiwa dotąd niepublikowane na stronie są bogate. Bogata jest także wygenerowana przez 8,5 roku zawartość naszego serwisu. Przez najbliższy rok FAN FM stanie się jeszcze bogatszy i jeszcze pełniejszy, tak by zawierał wszystko co najważniejsze.

Liczymy na współpracę naszych czytelników. Razem mamy szansę stworzyć najbogatsze archiwum RMF!

FAN FM to najstarszy, jedyny non-stop aktualizowany niekomercyjny serwis poświęcony w całości Grupie RMF. Jedyny serwis prezentujący fotoreportaże z wydarzeń organizowanych lub wspieranych przez spółki Grupy RMF z radiem RMF FM na czele. Zgromadziliśmy tysiące newsów, setki fotoreportaży oraz tysiące zdjęć – wszystko to do twojej dyspozycji 24h/dobę.

FAN FM to jedyny serwis, który codziennie informuje o Grupie RMF, organizuje wiele konkursów z nagrodami oraz relacjonuje najważniejsze imprezy współorganizowane przez Grupę RMF. Warto nas odwiedzić bo "Jesteśmy najbliżej Grupy RMF".

Zapraszamy do zapoznania się z nową szatą graficzną FAN FM. Jeśli chcesz być najszybciej poinformowany o nowych Faktach FAN FM koniecznie skorzystaj z naszego kanału RSS.

Zaglądaj do nas codziennie, a nie przegapisz niczego.

Wkrótce kolejne nowości na FAN FM!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • 19 urodziny RMF FM (14 stycznia 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz