Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Grupa RMF na P¦ Zakopane 2009
17 stycznia 2009, 21:29 , aktualizacja 21:38
Adam Małysz
P¦ w Skokach Narciarskich - Zakopane 2009
RMF FM po raz kolejny był patronem medialnym Pucharu ¦wiata w Skokach Narciarskich w Zakopanem. W tym roku do zimowej stolicy Polski przyjechał wozem satelitarnym Jacek Skóra. Serwisy sportowe spod Wielkiej Krokwii prowadzili Wojciech Słoń i Patryk Serwański, a wywiady ze skoczkami i kibicami przygotowywał Maciek Pałahicki - zakopiański reporter RMF FM.


Dziennikarze eLO RMF Łukasz Król i Marek Bartoszek prowadz±cy program "Byle do przerwy" po raz pierwszy relacjonowali dla swoich słuchaczy zawody P¦ w Skokach. Nagrywali dĽwięki, rozmawiali ze skoczkami a to co przygotowali będzie można usłyszeć w ich audycji już w najbliższy poniedziałek (19 stycznia). Ponadto trzy razy ł±czyli się na żywo z anten± eLO RMF podczas specjalnego, sobotniego programu z okazji pierwszych urodzin stacji.

Puchar ¦wiata w Skokach Narciarskich - Zakopane 2009
Kolejny już raz pod Wielk± Krokwi± w czasie zawodów P¦ pracowała dla swoich czytelników ekipa FAN FM. Krzysztof Leszczyński, Mariusz Kunicki i Maciej Borowski obserwowali zawody od czwartku do soboty, byli na konferencjach prasowych. Ponadto przypatrywali się pracy dziennikarzy RMF FM i eLO RMF. Wszystkie fotorelacje znajdziecie na naszych stronach.

Tegoroczny P¦ w Zakopanem już za nami, kibice jak zwykle dopisali, pogoda sprzyjała dobrym skokom. Po raz kolejny okazało się, że atmosfera podczas polskich zawodów jest najlepsza na ¶wiecie, co potwierdzali sami skoczkowie w wywiadach i na konferencjach prasowych. Ta magia pomogła też naszym skoczkom, którzy wyj±tkowo licznie awansowali nie tylko do 50-tki, ale także do ¶cisłej 30-stki konkursu.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz