Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Premiera WRONG w RMF Depeche Mode
23 lutego 2009, 20:41
W najbliższy wtorek (24 lutego) punktualnie o godzinie 12.00 w RMF Depeche Mode swoją premierę będzie miał najnowszy singiel zespołu - WRONG! Piosenka zapowiada najnowszą płytę zespołu pt. "Sound of Universe"


2009 rok dla polskich fanów Depeche Mode jest niebywale atrakcyjny. Z pewnością największą atrakcją jest koncert zespołu 23 maja na stadionie Gwardii w Warszawie - będzie on częścią tournee grupy pod nazwą "Tour of the Universe 2009".

Bilety na koncert rozeszły się w mgnieniu oka, ale aby emocje i przeżycia związane z koncertem były jeszcze większe w Warszawie ogłoszono weekend z Depeche Mode. W przeddzień warszawskiego koncertu Depeche Mode w klubie Punkt o godz. 20:30 rozpocznie się before show party czyli impreza MySecretGarden Party, która potrwa do 04:30 dnia następnego. Natomiast w 23 maja, tuż po koncercie, w klubie Proxima rozpocznie się After Show Party, które trwać będzie do niedzielnego poranka, czyli do bólu.

Patronami medialnymi warszawskiego koncertu Depeche Mode są RMF FM i MiastoMuzyki.pl

Już teraz możesz słuchać przebojów Depeche Mode w stacji RMF Depeche Mode na www.miastomuzyki.pl a jutro o 12 koniecznie bądź przed komputerem i bądź świadkiem premiery singla WRONG!

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz