Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Koncertowy rok z RMF FM
27 lutego 2009, 22:00 , aktualizacja 22:03
RMF FM przyzwyczaiło nas, że jeśli mamy w naszym kraju do czynienia z ciekawym wydarzenie muzycznym, to musi się ono wiązać z żółto-niebieską stacją. Tak jest również w 2009 roku, który pod względem koncertowym zapowiada się bardzo interesująco.
Koncert Pera Gessle
Warszawa, klub Stodoła, 22 kwietnia 2009
Per Gessle, lider zespołu Roxette, na pierwszej solowej trasie koncertowej! Niewielu jest takich artystów, którzy osiągnęli tyle sukcesów co Per Gessle. Jako lider i główny kompozytor Roxette Per Gessle sprzedał oszałamiającą liczbę albumów (ponad 45 milionów) i singli (ponad 25 milionów). Liczne hity Roxette gościły na pierwszych miejscach list przebojów na całym świecie.
Trasa koncertowa obejmuje kilkanaście miast w Europie.Simply Red w Warszawie
Warszawa, Torwar, 3 maja 2009
Brytyjski zespół odwiedzi Polskę w ramach światowej trasy koncertowej Greatest Hits Tour. Trasą oraz planowaną na listopad premierą krążka "Greatest Hits 25", zespół pragnie uczcić okrągłą, 25. rocznicę swojego powstania.Jean-Michel Jarre - World Arena Tour 2009-2010!
Wrocław, Hala Stulecia, 6 maja 2009
W ramach nadchodzącej trasy "World Arena Tour", Jean-Michel Jarre zaprasza publiczność w podróż do swojego niezwykłego świata. Obiecuje, że dzięki unikalnej i zupełnie nowej superprodukcji, będzie w stanie podzielić się energią, jaka towarzyszyć może tylko koncertom plenerowym i emocjami, jakie rodzą się podczas intymnych koncertów halowych.Koncert Depeche Mode
Warszawa, Stadion Gwardii, 23 maja 2009
Jeden z najznakomitszych zespołów w historii muzyki - Depeche Mode (Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher) ogłosił europejską część trasy koncertowej Tour of the Universe 2009. W jej ramach grupa odwiedzi także Polskę - Depeche Mode wystąpi 23 maja na warszawskim Stadionie Gwardii.Lenny Kravitz na Wiankach 2009
Kraków, bulwary nad Wisłą, 20 czerwca 2009
Najkrótsza noc w roku na długo może zapaść w pamięć uczestnikom tegorocznych Wianków. O zmierzchu nad Wisłą rozbłyśnie bowiem gwiazda Lenny'ego Kravitza! Wstęp na występ Gwiazdy jest bezpłatny.Pierwszy koncert Madonny w Polsce!
Warszawa, Lotnisko Bemowo, 15 sierpnia 2009
Kolejna część niezwykle udanej trasy koncertowej Madonny "Sticky & Sweet Tour", dotychczas najbardziej dochodowej w historii trasy koncertowej artysty występującego solo, rozpocznie się 4 lipca w Londynie. W ramach trasy Madonna po raz pierwszy odwiedzi Polskę!

Szczegóły o koncertach i możliwość zakupu biletów na LiveNation.pl

Zapraszamy!

Janusz Nałęcz, FAN FM, www.rmf.fm
Zdjęcia: www.rmf.fm


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz