Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   MM: RMF Celtic i RMF Kalinka
16 marca 2009, 19:13 , aktualizacja 23:28
Nowa "kompletnie zielona" stacja, której premierę zaplanowano na 17 marca 2009, to RMF Celtic. Ruszy w święto św. Patryka jako kolejna rozgłośnia Miasta Muzyki. Dla fanów muzyki zza wschodniej granicy także przygotowano niespodziankę - RMF Kalinka to propozycja dla prawdziwych kozaków.RMF Celtic to prezent z okazji Dnia Świętego Patryka. Artyści z Irlandii w największych przebojach tradycyjnej muzyki celtyckiej. Nastrojowe melodie Enyi, Clannad czy Loreen Mckennitt oraz charyzmatyczne pieśni z pubów i rybackich portów.

Miasto Muzyki przygotowało również coś dla fanów muzyki zza wschodniej granicy. To właśnie z myślą o nich powstała kolejna nowa stacja - RMF Kalinka. Na antenie RMF Kalinka gościć będą największe przeboje muzyki rosyjskiej i ukraińskiej- od Chóru Aleksandrowa po Okean Elzy, od 5'nizzy po t.A.T.u. Włącz RMF Kalinka - pierwszą stację dla prawdziwych kozaków. Muzyka w RMF Kalinka jest starannie dobrana m.in. na podstawie kosultacji z rosjozawcami.

Zapraszamy do komputerów i iPhone'ów. Włączcie MiastoMuzyki.pl, wybierzcie ulubioną stację i napawajcie się ulubionym gatunkiem muzycznym.

Miłego słuchania życzy FAN FM!

Janusz Nałęcz; Dawid Siwek, FAN FM
Zdjęcia: www.miastomuzyki.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz