Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Filmowy konkurs w RMF Classic
6 kwietnia 2009, 13:06
Codziennie wieczorem – od poniedziałku do czwartku, od 6-go do 10-go kwietnia 2009r., około godziny 18.30 – prowadzący program na antenie RMF Classic przypomni jedno ze słynnych dzieł z historii światowego kina i zada słuchaczom pytanie z nim związane. Pytanie może dotyczyć np. charakterystycznej sceny, dialogu, aktorów lub reżysera.

Prawidłowa odpowiedź na pytanie to pierwszy element zabawy, ale jest także zadanie dodatkowe. Należy wymyśleć scenariusz filmu na wiosnę. Może to być historia miłosna, może opowieść z wątkiem komediowym, przyrodniczym, sensacyjnym, a może wiosenne kino akcji?

Swoja propozycję wiosennego filmu opisz krótko, maksymalnie w 10 zdaniach i pamiętaj o dołączeniu odpowiedzi na pytanie zadane w czasie jednego z wieczornych programów RMF Classic. Całość wyślij na adres: redakcja@rmfclassic.pl w nieprzekraczalnym terminie do piątku 10 kwietnia 2009r. do godz. 12.00.

Wszystkie szczegóły tej filmowej zabawy znajdziecie na stronie RMF Classic: http://www.rmfclassic.pl/index.html?a=wbf Finał konkursu w Wielki Piątek, od 15 w programie Magdaleny Miśki – "Moje kino".

RMF Classic i telewizja TCM zapraszają do wspólnej zabawy, związanej ze słynnymi filmami i ich twórcami.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz