Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielkanoc 2009 w RMF FM
7 kwietnia 2009, 23:16
W Wielkanoc RMF FM świętuje w Wilkowyjach, zaprasza na koncerty i... oblewa gwiazdy! Swoje specjalne programy poprowadzą Sławek Kowalewski, Witek Lazar, Daniel Dyk, Marcin Jędrych, Darek Maciborek oraz Marta Grzywacz i Piotr Jaworski.

W Wielką Sobotę już od 6 rano Sławomir Kowalewski przeprowadzi finał Życzeń na Pisance – akcji trwającej na www.rmf.fm – porozmawia z gwiazdami i przekaże wybrane życzenia od internautów.

Po 10 Daniel Dyk ujawni Świętą Prawdę o Wielkanocy, czyli prześwietli wielkanocny koszyczek, a radiowy ekspert od gadżetów, Grzegorz Jasiński, przetestuje urządzenia pomocne w te Święta.

Wielkosobotnie popołudnie należeć będzie do Roberta Janowskiego (od 15 Świąteczna Wasza Muzyka) i Marcina Jędrycha, który od 18 zaprezentuje muzyczny łańcuszek Wielkich Duetów, artystów w różny sposób ze sobą powiązanych.

W wielkanocną niedzielę Witold Lazar wyprawi Wielką Ucztę i przyprawi Święta, a słuchacze odgadywać będą co kryją w sobie tradycyjne, choć regionalne, polskie potrawy.

Od 10 Marta Grzywacz i Piotr Jaworski rozpoczną Wielkanoc na Ranczu i sprawdzą co tak naprawdę dzieje się w Wilkowyjach.

W wielkanocny poniedziałek Przemysław Skowron zajmie się Wielkim Oblewaniem Gwiazd, czyli ujawni jak i jakie testy gwiazdy oblewały. W programie odbędzie się również finał zabawy Kubeł Zimnej Wody, plebiscytu, w którym słuchacze wybierają najgorszą wpadkę ostatnich miesięcy. Jej autor zostanie uroczyście oblany kubłem zimnej wody.

Od 8 Darek Maciborek opowiadać będzie o najbardziej wyczekiwanych koncertach sezonu w Koncertowniku Świątecznym i rozda słuchaczom bilety m.in. na Simply Red czy Depeche Mode.

Również Fakty RMF FM przygotowały się do Świąt Wielkanocnych: w Wielką Sobotę przedstawią świąteczne reportaże, w niedzielę – z polskiej wioski Wielkanoc – będą mówić m.in. o najdroższych na świecie „jajkach Faberge”, a w Lany Poniedziałek – powiedzą wszystko o tradycyjnym laniu wody.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Życzenia na pisance RMF FM (6 kwietnia 2009)
  • RMF Classic na Wielkanoc (6 kwietnia 2009)
  • Świąteczna propozycja od Panów ze "WSD" (6 kwietnia 2009)
  • RMF FM: Jajko czy kura? (30 marca 2009)
  • "Kino Pisanka" - konkurs RMF Classic (28 marca 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz