Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   LangTeam GrandPrix MTB 2009 - prezentacja
15 kwietnia 2009, 23:05 , aktualizacja 23:14
15 kwietnia w Hotelu Marriott w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 65/79 odbyła się prezentacja serii wyścigów Lang Team Grand Prix MTB w kolarstwie górskim. To będzie już czternasta edycja tych zawodów, których pomysłodawcą jest Czesław Lang, słynny przed laty polski kolarz. Na konferencji prasowej był reporter FAN FM – Krzysztof Leszczyński.


W konferencji udział wzięli: (od lewej) • Andrzej Piątek – trener polskiej kadry kolarzy górskich
 • Robert Korzeniowski – szef sportu w TVP
 • Maja Włoszczowska – srebrna medalistka olimpijska z Pekinu
 • Czesław Lang – dyrektor zawodów Lang team Grand Prix MTB
 • Tomasz Jaroński – Eurosport, który poprowadził spotkanie.

  Na konferencji zaprezentowały się miasta gospodarze tegorocznego cyklu zawodów MTB.
  Są to:
  Szczawno Zdrój – 18.04.2009
  Bielawa – 16.05.2009
  Nałęczów – 30.05.2009
  Gdańsk – 6.06.2009

  FAN FM zachęca do kibicowania na zawodach naszym: RMF FM Pepsi Max MTB Team. Zaprezentowani zostali także partnerzy i sponsorzy GP MTB. W tym roku są nimi: Giant, Skandia, Novum i Mavik

  Poznaliśmy także patronów medialnych tej imprezy: Oficjalnym Partnerem Radiowym cyklu zawodów jest Radio RMF FM. Pod banderą tej stacji ścigają się kolarze górscy z grupy RMF FM Pepsi Max MTB Team, której szefem jest Piotr Czernecki. FAN FM od lat informuje swoich czytelników o sukcesach Teamu.

  Na dzisiejszej konferencji prasowej inaugurującej nowy sezon Grand Prix MTB pojawił się także Patryk Serwański z Redakcji Sportowej RMF FM. Jego relacji i wywiadów z Czesławem Langiem i Mają Włoszczowską mieliście okazję słuchając w środowy wieczór w Faktach Sportowych.

 • Głównym patronem pozostaje TVP, w której będzie można obejrzeć relacje z zawodów. Także prasa będzie wspierała zawody relacjonując zawody. O GP MTB przeczytacie m.in. w Polska Press, Przeglądzie Sportowym i Bike Board (magazynie rowerowym, z którym współpracuje od lat Piotr Jaworski z RMF FM). Więcej informacji o zawodach w kolarstwie górskim stronie: http://www.bankbphmtb.pl/default.asp

  Zawody Lang Team Grand Prix MTB jest imprezą dla zawodowców. Jednak Czesław Lang stawia także na amatorów kolarstwa i chce zarazić miłością do jazdy na rowerze wszystkich. Stąd pomysł na cykl zawodów Skandia Maraton Lang Team MTB. W tym roku pościgach się będzie można w:
  Chodzieży – 26.04.2009
  Białowieży – 2.05.2009
  Bielawie – 17.05.2009
  Nałęczowie – 31.05.2009
  Gdańsku – 7.06.2009
  Olsztynie – 13.09.2009
  Kwidzynie – 4.10.2009

  W przyszłym tygodniu oficjalna prezentacja miast na kolejnej konferencji prasowej w Hotelu Marriott w Warszawie.

  Więcej informacji o Maratonie MTB: http://www.skandiamaraton.pl/

  FAN FM zaprasza na zawody z cyklu MTB do kibicowania i do startu w Maratonach MTB. My będziemy na bieżąco informować o startach żółto-niebieskiej drużyny.

  Krzysztof Leszczyński, FAN FM
  Zdjęcia: Krzysztof Leszczyński


    Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz