Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Cafe ma już rok!
17 kwietnia 2009, 21:04
Minął już rok, od kiedy na forum RMF FM na stronach Miasta Muzyki działa wirtualna kafejka RMF FM- RMF Cafe. Z tej okazji na forum pojawił się dzisiaj jego założyciel, Kamil Baleja. Podziękowania, życzenia oraz wspomnienia- tak w skrócie można opisać to, co dzieje się dziś na forum.


Dokładnie rok i jeden dzień temu na stronach forum RMF FM pojawił się ten wpis Kamila Balei: "Witaj w wirtualnej kafejce RMF Cafe! Rozsiądź się wygodnie w naszych fotelach, delektuj się zapachem aromatycznej kawy w doborowym towarzystwie. RMF Cafe to jedyne takie miejsce w sieci, gdzie bliżej poznasz słuchaczy RMF FM i razem z nimi poprowadzisz program w RMF FM."

Od tej pory na stronach głównego wątku RMF Cafe pojawiło się ponad 5000 stron co daje niewiarygodną liczbę ponad 50 000 postów!

Dziś z samego rana stronie wirtualnej kafejki pojawił się sam sprawca „zamieszania”- Kamil Baleja. Przywitał piszących słuchaczy siedzących przy wirtualnej porannej kawie takimi słowami: "Kochani, dziękuję Wam za czujność (i za przypomnienie) - zupełnie wypadło mi z głowy, że jest okazja do świętowania. Nasza wirtualna kafejka RMF Cafe narodziła się rok temu. Od tego czasu, wielokrotnie zarywaliście noce, by przy wirtualnej kawie współprowadzić programy w RMF FM. Narodziło się sporo nowych znajomości i była okazja by czasami uśmiechnąć się do ekranu.
Chciałem Wam za to gorąco podziękować. Wielokrotnie powtarzałem i będę to powtarzał z uporem maniaka - bez Was, nie byłoby nas.
To co, dziś zamiast kawy, wirtualna lampka szampana. Wasze zdrowie!"


Dla wielu Cafe’owiczów forum, to nie tylko miejsce, gdzie rozmawiają z innymi. To "tyle zapisanych stron, rozmów, wspomnień... No i nowych znajomości - a nawet chyba można w przypadku niektórych powiedzieć - przyjaźni..." – napisała Zwijezda.

"Czasem, kiedy mam już dość wszystkiego, wchodzę na RMF Cafe i rozmawiam z forumowiczami. Chyba głównie dla nich tam wchodzę. Wszyscy wszystkich znają i to jest fajne. Każdy pyta, co u drugiej osoby, co się zmieniło itd." - tak twierdzi zapytana o RMF Cafe użytkowniczka o nicku Gofer.

Czasem wchodząc na strony RMF Cafe może do nas dojść informacja o uzależnieniu od niego. Na pytanie o to uzależnienie odpowiedziała mi Agnieszka_k: "Uzależnienie" od Cafe jest według mnie bardzo ciekawym zjawiskiem. Kiedy raz zajrzysz to albo nigdy więcej się nie pojawisz, albo zostajesz już na długo. I jest w tym trochę prawdy- gdy tylko zajrzysz, od razu Ktoś poczęstuje Cię gorącą, świeżo zaparzoną kawą, bądź czymkolwiek innym, na co masz ochotę. Jest w tym coś, co sprawia, że nawet po najcięższym dniu chce się człowiekowi uśmiechnąć do monitora i powiedzieć "Ale to PIĘKNY dzień!" Myślę, że "Cafe" to swego rodzaju schronienie zbudowane z muzyki i ludzkiej życzliwości, które pozwala uciec, choć na chwilkę, przed otaczającymi smutkami."

A już dziś wieczorem stali bywalcy na forum RMF Cafe urządzają sobie równie wirtualną jak ich forum specjalną urodzinową imprezę. Zapraszamy do odwiedzania i współtworzenia RMF Cafe oraz życzymy kolejnych jubileuszy!

Dawid Siwek, FAN FM

Przeczytaj również:
  • RMF Cafe czyli nocne rozmowy z K. Baleją (18 kwietnia 2008)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz