Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   MM: RMF Festiwal Muzyki Filmowej
21 kwietnia 2009, 09:12
Ruszyła nowa stacja radiowa na www.MiastoMuzyki.pl. Na antenie RMF Festiwal Muzyki Filmowej będziecie mogli usłyszeć największe przeboje muzyki filmowej, które znalazły się w zeszłorocznej jak i w tegorocznej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.


21 maja w Krakowie rozpocznie się druga edycja Festiwalu Muzyki Filmowej. W związku z tym wydarzeniem, portal www.MiastoMuzyki.pl we współpracy z RMF Classic przygotował nową stację - RMF FMF.

Festiwal Muzyki Filmowej to impreza organizowana w samym sercu Krakowa. Na specjalnie przygotowanych scenach w różnych miejscach miasta zgromadzona publiczność ma niepowtarzalną okazję posłuchać przebojów muzyki filmowej na żywo.

W repertuarze tegorocznego Festiwalu Piosenki Filmowej w Krakowie znajdują się najbardziej popularne utwory znakomitego kompozytora Jana A.P. Kaczmarka, a także muzyka z takich kultowych filmowych przebojów jak "Matrix 3", "Władca Pierścieni", "Pachnidło" czy "Spiderman".

RMF Festiwal Muzyki Filmowej to jedyne miejsce, gdzie możecie zapoznać się bliżej z największymi przebojami muzyki filmowej. W RMF FMF znajdziecie kompozycje najznakomitszych kompozytorów, których twórczość znalazła się na ubiegłorocznym jak i zabrzmi podczas tegorocznej edycji FMF. Będą to m.in.: John Williams, Howard Shore, Ennio Moriccone i inni. Tylko w RMF FMF na www.MiastoMuzyki.pl będziecie mogli posłuchać niezapomnianych utworów z takich filmów jak "Indiana Jones", "Gwiezdne Wojny", "Władca Pierścieni" czy "Titanic"

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz