Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Prosto w uszy" w RMF Rock
21 kwietnia 2009, 21:43
W najbliższą środę, 22 marca na antenie RMF Rock będziemy świadkami pierwszego wydania najnowszego magazynu muzycznego prowadzonego przez Mateusza Smółkę „Prosto w uszy”. W pierwszym odcinku Autor zapowiada podsumowanie dotychczasowych wydarzeń w 2009 ro(c)ku. Oprócz tego w programie pojawią się również ciekawe premiery najnowszych utworów rockowych.

W najnowszym magazynie muzycznym RMF Rock Autor, Mateusz Smółka przygotował dla słuchaczy muzyczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń, które miały swoje miejsce od początku 2009 ro(c)ku. Poza tym w programie są również premiery - na pierwszy ogień pójdą najnowsze kawałki Green Day oraz Maximo Park.

Oprócz tego, co usłyszycie również o tym, co będzie. W "Prosto w uszy" dowiecie się co nieco o najciekawszych zapowiadających się płytach oraz najbardziej wyczekiwanych koncertach czy festiwalach najbliższych miesięcy. Oczywiście w programie nie może zabraknąć różnych konkursów dla słuchaczy.

"To jest świetny rok dla muzyki rockowej. Pierwsze wydanie "Prosto w uszy" przyniesie Wam na to niezbite dowody." - tak napisał autor magazynu "Prosto w uszy", Mateusz Smółka na stronach Miasta Muzyki.

"Prosto w uszy" do usłyszenia tylko w RMF Rock. Premierowe odcinki w środy od 18, a powtórki w czwartki o 15.00, piątki o 20.00, soboty o 12.00, niedziele o 17.00, poniedziałek o 10.00 oraz we wtorek od 21.00.

Dawid Siwek, MiastoMuzyki.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz