Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Star DJ" w RMF POP&COLORS
23 kwietnia 2009, 21:26 , aktualizacja 21:26
Już w piątek, 24 kwietnia, w stacji Darka Maciborka POP&COLORS startuje nowy program, projekt portalu MiastoMuzyki.pl. "Star DJ" to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów muzyki. Słuchając tej audycji w piątki o 15.00 będziecie mieli niepowtarzalną okazję dowiedzieć się jakiej muzyki słuchają Wasi muzyczni idole.


Star DJ to audycja, w której najpopularniejsi artyści zaprezentują wybrane przez siebie utwory. Tutaj będziecie mogli się przekonać czego słuchają gwiazdy podczas jazdy samochodem, trasy koncertowej, jakie są ich muzyczne inspiracje, wspomnienia, które utwory ich wzruszają, a przy których lubią potańczyć.

Premierowe odcinki będą nadawane w każdy piątek o godzinie 15:00 w stacji RMF Pop&Colors. Powtórek będziecie mogli posłuchać przez cały tydzień w następujące dni i godziny:

sobota - 20:00
niedziela -11:00
poniedziałek - 14:00
wtorek - 19:00
środa - 10:00
czwartek - 12:00

Już jutro w pierwszym programie "Star DJ" spotkacie Andrzeja Piasecznego, od którego dowiecie się między innymi jaka piosenka towarzyszyła mu podczas wieczorów spędzonych z najlepszą przyjaciółką, kogo miał przyjemność usłyszeć na żywo, jaka melodia rozbrzmiewa w jego telefonie, a także jaka piosenka kojarzy mu się ze szkołą średnią

To już drugi program muzyczny Darka Maciborka w RMF POP&Colors. W każdy poniedziałek spotykamy się o 21.00 w programie "Po godzinach"

Zapraszamy na www.MiastoMuzyki.pl

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz