Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Z innej bajki" w eLO RMF
1 maja 2009, 19:32 , aktualizacja 19:34
Już dzi¶, 1 maja o godzinie 21:00 na antenie eLO RMF pojawi się pierwszy odcinek najnowszego (sub)kulturalnego słuchowiska. "Z innej bajki" to historia paczki przyjaciół z liceum, z których każde przynależy do innej subkultury. Jak potocz± się losy bohaterów dowiemy się niebawem słuchaj±c jedynego radia tworzonego przez ludzi bez matury.


Szykuje się kolejna niespodzianka przygotowana przez licealistów z eLO RMF dla słuchaczy stacji! Już dzi¶ premierę będzie miało (sub)kulturalne słuchowisko tworzone przez ekipę radia. Pierwsze (i jedyne) słuchowisko tworzone przez i dla licealistów ukazuje perypetie paczki przyjaciół zmagaj±cych się nie tylko ze szkoln± rzeczywisto¶ci±, ale i z porywami serca.

Jak opowiedziała mi Asia Malita z eLO RMF: „Ze słuchowiskiem było tak, że najpierw kto¶ wpadł na pomysł, potem podzielił się nim i jako¶ zebrała się ¶wietna ekipa do realizacji (patrz: "występuj±:...", to ta ekipa). Razem piszemy odcinki i je nagrywamy - fabuła kręci się wokół paczki przyjaciół z liceum i ich różnych perypetii. Odcinki będ± emitowane raz na tydzień.”

Pierwszy odcinek słuchowiska „Z innej bajki” już dzi¶ o 21:00 w eLO RMF. Bohaterom głosów użyczyli: Ania Mrozowska (Niuniu¶ka), Ada Byszewska (Megi), Mateusz Górski (Dyzio), Rafał Matuszczyk (Brudas), Kuba Filimon (Pacyf), a w roli narratora- Asia Malita

Dawid Siwek, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Zostań korespondentem eLO RMF! (15 kwietnia 2009)
  • eLO wydłuża pasmo programowe (22 marca 2009)
  • eLO RMF powitało wiosnę - posłuchaj i zobacz! (21 marca 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz