Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   



50. wydanie "Byle Do Przerwy"
4 maja 2009, 19:00 , aktualizacja 19:06
Jubileusz "Byle Do Przerwy" w eLO RMF Od 18:00 na antenie eLO RMF trwa jubileusz sportowego magazynu Łukasza Króla, Marka Bartoszka i Grzegorza Kukuły. To dziś wypada okrągłe 50. wydanie "Byle Do Przerwy". Prowadzący zapowiadają niezwykłą zabawę, konkurs oraz stałe punkty programu, czyli podsumowanie sportowego tygodnia w Polsce i na świecie.


Na początku jubileuszowego wydania magazynu sportowego „Byle do Przerwy” prowadzący przypomnieli wszystkim słuchaczom pierwsze sekundy BdP. Podczas półtoragodzinnego programu nie zabraknie specjalnego konkursu, w którym do wygrania jak zawsze atrakcyjne eLO-nagrody. Oprócz tego wielkie podsumowanie pięćdziesięciu wydań magazynu oraz nawiązania do innych głośnych zdarzeń z liczbą 50 w tle.

Dodatkowo stałe punkty jedynego sportowego magazynu w eLO RMF, czyli podsumowanie i omówienie najgorętszych sportowych tematów miotających polską i światową areną, czy kolejny wątek w części nazwanej „Przodownicy Sportu”. To wszystko i dużo, dużo więcej już dziś od 18:00 w jubileuszowym, 50. wydaniu magazynu sportowego "Byle do Przerwy" tylko w eLO RMF na www.MiastoMuzyki.pl Na program zapraszają prowadzący - Łukasz Król, Marek Bartoszek i Grzegorz Kukuła.

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz