Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Choinki pod choinkę w RMF FM
11 grudnia 2002, 15:27
Radio RMF FM oraz sieć telefonii komórkowej IDEA będą od 9 do 22 grudnia rozdawać wspólnie w 14 miastach Polski pachnące i żywe choinki. Podobnie jak dwa lata temu, będą to piękne i zielone świerki pochodzące z ekologicznych plantacji. W każdym mieście akcja rozpocznie się punktualnie w południe i trwać będzie aż do skończenia choinkowych zapasów. Warto zatem się pośpieszyć, bo chętnych jest całe mnóstwo!


Oto harmonogram akcji "Choinka pod choinkę": 9 grudnia - Gliwice 10 grudnia - Opole 11 grudnia - Bydgoszcz 12 grudnia - Częstochowa 13 grudnia - Lublin 14 grudnia - Szczecin 15 grudnia - Poznań 16 grudnia - Katowice 17 grudnia - Łódź 18 grudnia - Warszawa 19 grudnia - Olsztyn 20 grudnia - Gdynia 21 grudnia - Wrocław 22 grudnia - Kraków

To jednak nie koniec niespodzianek od RMF FM i IDEI. Inne ciekawe prezenty możesz wygrać w konkursie "SMS do św. Mikołaja", który zagości na antenie RMF FM już 9 grudnia. Do wygrania mnóstwo świątecznych niespodzianek: m.in. zestawy kina domowego, aparaty cyfrowe, discmany, kuchanki mikrofalowe i lodówki! Wszystko do wygrania za jeden jedyny list do Świętego Mikołaja!

Tomasz Róg, FAN FM
Zdjęcia: Przemek Krupiński - archiwum FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz