Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Premiera w RMF Hip Hop
17 maja 2009, 16:23
W poniedziałek, 18 maja w jednej z 59 stacji na www.MiastoMuzyki.pl, RMF Hip Hop będzie miała miejsce premiera najnowszej płyty ”Relapse”, której autorem jest Eminem. Fakt ten cieszy tym bardziej, że jakiś czas temu chodziły pogłoski o końcu kariery Eminema.


Po pięciu latach przerwy do rąk fanów Eminema znów trafi jego najnowsze wydawnictwo- ”Relapse”. W poniedziałek, 18 maja, gdy na półki sklepów muzycznych trafi najnowsze wydawnictwo rapera zapraszamy na premierę albumu do stacji RMF Hip Hop na www.MiastoMuzyki.pl.

Album "Relapse” trafi na sklepowe półki w poniedziałek, 18 maja. Singlem promującym album ”Relapse” jest "We Made You”, do którego powstał również teledysk. Zyskał on rozgłos jeszcze przed oficjalną prezentacją, ponieważ raper jak zwykle zszokował świat show-biznesu, parodiując największe gwiazdy muzyki.

”Relapse” to jego pierwsza studyjna płyta od roku 2004, w którym światło dzienne ujrzał album "Encore”. Pomiędzy tymi wydawnictwami w sklepach pojawił się zbiór największych przebojów Eminema. Jakiś czas temu fanów kontrowersyjnego artysty doszły pogłoski o rzekomym końcu jego muzycznej kariery.

Album „Relapse” to nie jedyne wydawnictwo Eminema, które ukaże się w tym roku. Artysta planuje wydać jeszcze jedną płytę zawierającą materiał nagrany przy okazji prac nad najnowszym krążkiem. "Relapse 2” ma ukazać się pod koniec roku.

Do wysłuchania najnowszego albumu Eminema zapraszamy do stacji RMF Hip Hom na www.MiastoMuzyki.pl w poniedziałek, 18 maja o godzinie 10:00. Dla wszystkich uczących się i pracujących przygotowane zostały powtórki wydarzenia. Nowej płyty Eminema słuchacze będą mogli posłuchać również o 16:00 oraz 20:00

Dawid Siwek, MiastoMuzyki.pl

Przeczytaj również:
  • "Krypta Tajemnic" w eLO RMF (9 maja 2009)
  • Ewelina Flinta w eLO RMF (6 maja 2009)
  • 50. wydanie "Byle Do Przerwy" (4 maja 2009)
  • "Z innej bajki" w eLO RMF (1 maja 2009)
  • MM: premiera albumu Depeche Mode (18 kwietnia 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz