Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Support - 60. stacja MiastaMuzyki.pl
22 maja 2009, 17:08
W poniedziałek 25. maja portal www.miastomuzyki.pl uruchomi 60. stację – RMF Suport. Stacja powstaje w odpowiedzi na wielki bum festiwalowy w Polsce i jest skierowana do wszystkich festiwalowiczów. Na playliście RMF Support, znajdą się artyści występujący na zbliżających się festiwalach. Jako pierwsze pojawią się Selector i Global Gathering.


Filip Lenart, szef Miasta Muzyki:

Pomysł stacji zrodził się z faktu, iż bardzo często ludzie jeżdżą na festiwale znając małą część wykonawców na nich występujących. Dzięki stacji RMF Support będą mieli okazje osłuchać się z muzyką graną na festiwalach jeszcze przed ich rozpoczęciem.

RMF Support jest jednak tylko częścią odpowiedzi na festiwalowe szaleństwo tego lata. Redakcja Miasta Muzyki wraz z portalem Interia.pl przygotowują festiwalowy serwis o nazwie Festiwalowa Rozgrzewka z Miastem Muzyki. W serwisie znajdzie się szczegółowy harmonogram festiwali wraz z ich lineupami, biografiami artystów, „typami” festiwalowymi i poradnikiem festiwalowym, a po rozpoczęciu festiwalowego lata także relacje z poszczególnych imprez.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz