Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wigilia na Rynku w Krakowie od RMF FM
20 grudnia 2002, 17:11
W najbliższą niedzielę (22.12) Radio RMF FM wraz z restauracją Chłopskie Jadło zorganizuje na krakowskim Rynku niecodzienną Wigilię. Pojawić się na niej będą mogli zarówno potrzebujący jak i chcący pomóc innym. Przez kilka godzin prowadzona będzie zbiórka odzieży. W tym samym czasie bezdomni będą mogli wybrać dla siebie najpotrzebniejsze ubrania.


Podczas największej tego typu na Świecie Wigilii pod gołym niebem rozdane zostanie ponad 100 tysięcy pierogów, 40 tysięcy porcji kapusty z grzybami i zupy grzybowej. Aby móc podać tak dużą ilość jedzenia, przygotowania do Wigilii w restauracji Chłopskie Jadło trwają już od kilku dni.

Oprócz tych atrakcji, podobnie jak w ciągu ostatnich dwóch tygodni, można będzie otrzymać zieloną choinkę na Święta od RMF FM i Idei Optimy. Wielka Wigilia zakończy tym samym trwającą 14 dni akcję "Choinki pod choinkę", w której rozdano ponad 15000 zielonych świerków.

Wigilia na krakowskim rynku organizowana jest już po raz piąty i co roku ściąga na płytę Rynku Głównego bezdomnych, którzy chcieliby spędzić Święta zgodnie z obowiązującą tradycją.

Przemek Krupiński, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Choinki pod choinkę w RMF FM (11 grudnia 2002)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz