Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wyjedź Rajdowo z Michałem Kościuszko
10 czerwca 2009, 16:58
Liderzy Pucharu Świata JWRC Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak zapraszają wszystkich kibiców na Rajd Polski. Zawodnicy z żółtej rajdówki jeżdżącej w barwach RMF FM przygotowali konkurs, w którym nagrodą jest Karta kibica na Orlen Platinum 66. Rajd Polski.

Jeśli chcecie zobaczyć w akcji najlepszych kierowców rajdowych świata? Kręcą Was rajdowe klimaty i chcecie znaleźć się naprawdę blisko tras Rajdu Polski? Musicie wziąść udział w konkursie i wymyślić proste, chwytliwe hasło, które najskuteczniej zagrzeje do boju na mazurskich trasach Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka.

Do MB>12 czerwca br. przyślij swoją propozycję na adres fan@kosciuszko.com.pl i wygraj jedną z czterech Kart Kibica ORLEN Platinum 66. Rajdu Polski!

Karta zapewni Ci wejście do wyznaczonych stref kibica na odcinkach specjalnych i odcinku testowym Rajdu*, na teren Parku Serwisowego, a także wjazd na parkingi dla kibiców na całej trasie Rajdu. W pakiecie prócz karty znajdziesz ubezpieczenie NNW, nalepkę parkingową, a także pamiątkową nalepkę, smycz i breloczek.
*z wyłączeniem Super OS Mikołajki

Zapraszamy do sportowej rywalizacji i dopingu na trasie dla Michała i Maćka.

Janusz Nałęcz, FAN FM, kosciuszko.com.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz