Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF MAXXX prezentuje: MaxJet 2009
10 czerwca 2009, 23:06
MaxJet to impreza inaugurująca sezon sportów motorowodnych w Polsce, ale z udziałem gości z zagranicy. W tym roku imprezom będzie towarzyszył Wisła River Race, czyli prawie ośmiuset kilometrowy wyścig po wodach morskich jak i śródlądowych. Na trasie wyścigu czekają na Was między innymi: koncerty znanych zespołów, konkursy z niebagatelnymi nagrodami, pokazy sportów motorowodnych oraz pokazy fajerwerków.


MaxJet to impreza inaugurująca sezon sportów motorowodnych w Polsce, ale z udziałem gości z zagranicy. W tym roku imprezom będzie towarzyszył Wisła River Race, czyli prawie ośmiuset kilometrowy wyścig po wodach morskich jak i śródlądowych. Na trasie wyścigu czekają na Was między innymi: koncerty znanych zespołów, konkursy z niebagatelnymi nagrodami, pokazy sportów motorowodnych oraz pokazy fajerwerków. Trasa imprezy wiedzie przez: Warszawę, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Tczew, Gdańsk, Gdynię, Hel, Łebę, Ustkę, Darłowo i Ustronie Morskie.

A w dniach 24-28 czerwca, gdy MaxJet dotrze do Ustronia Morskiego to właśnie tam odbędzie się najważniejsza impreza całego cyklu. 27 czerwca (sobota) o godzinie 22:00 odbędzie się premiera najnowszego i najszybszego skutera wodnego na świecie. Oprócz pokazów jazdy na skuterach wodnych, czeka tam na Was wiele innych atrakcji. Na scenie wystąpią popularne grupy muzyczne oraz odbędą się spektakularne widowiska sportowo artystyczne. Pod koniec dnia wszyscy zgromadzeni będą mogli uczestniczyć w wieczornym seansie kinowym, utrzymywanym w charakterze imprezy.

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz