Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Kolejne kanały dystrybucji Miasta Muzyki
15 czerwca 2009, 22:13 , aktualizacja 22:27
MiastoMuzyki.pl zawitało właśnie na platformę Windows Mobile. Aplikacja powstała w odpowiedzi na prośby użytkowników serwisu internetowego Miasto Muzyki oraz na stale rosnący rynek urządzeń PPC i telefonów z systemem Windows Mobile. Zwiększono także liczbę stacji z Miasta Muzyki na iTunes.


Jest to już druga aplikacja tego typu – pierwsza, powstała dla iPhonów, została entuzjastycznie przyjęta przez użytkowników i nadal cieszy się ogromną popularnością.
Miasto Muzyki w iPhonie
Podobnie jak w wersji dla iPhona użytkownicy Windows Mobile mają dostęp do doskonałej jakości strumieni wszystkich stacji Miasta Muzyki, a podczas odtwarzania wyświetlane są okładki płyt i krótka playlista słuchanej stacji.

Pierwsza wersja Miasta Muzyki dla PPC działa w rozdzielczościach QVGA, VGA, WVGA, wymaga systemu Windows Mobile w wersji minimum 5.0 i połączenia internetowego GPRS/EDGE/Wi-Fi i jest do pobrania na http://www.miastomuzyki.pl/?p=gadzety.

W listopadzie 2008 roku na iTunes pojawiły się 3 stacje: RMF FM, RMF Classic i RMF MAXXX. Od 8. czerwca w iTunes dostępnych jest kolejnych 11 stacji z Miasta Muzyki: RMF Polskie Przeboje, RMF Classic Rock, RMF PRL, RMF Rock, RMF Muzyka Filmowa, RMF RNB, RMF Love, RMF Chillout, RMF 80s, RMF Polski Rock, RMF Piosenka Literacka. Stacje Grupy RMF są nadal jedynymi stacjami z Polski dostępnymi w Apple iTunes.
Grzegorz Nałęcz, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Miasto Muzyki w iPhonie (23 lutego 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz