Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM na wakacje 2009
18 czerwca 2009, 19:43 , aktualizacja 19:46
Tuż przed corocznym rozdaniem świadectw w szkołach poznaliśmy wakacyjną RaMóFkę żółto-niebieskiej stacji. Na słuchaczy czeka masa nowości i znane z poprzednich lat wakacyjne pozycje. Masa konkursów umili wypoczynek w każdym zakątku Polski i świata. "Lato Wszędzie" z RMF FM nadchodzi!

RMF FM – oficjalny partner wakacyjnego leżenia w cieniu, sponsor słońca w mieście i piasku na plaży oraz patron Lata Wszędzie – wprowadza liczne nowości w letniej ramówce.

Pojawią się porankowe atrakcje – po raz pierwszy w historii program „Wstawaj szkoda lata!” (6:00 – 9:30) będzie mieć na wyłączność wakacyjnych korespondentów:

  • Isabel nadającą z ojczystego łona, czyli z Kazimierza
  • Lucjusza Lux Siemanko, który wrócił z Ameryki na ojczyzny łono.

    Poranek to również wiele nagród do wygrania podczas Gonitwy Po Słońce, czyli Konkursu Porannego GPS oraz ratowanie wizerunku gwiazd i polityków z pomocą Biura PR – Promocja Reputacji. Pojawi się również Piękny Umysł Nelly, która wszystkim udzieli rad.

    9:30 to początek „Lata wszędzie” i przebojowa radionowela Gotowy na wszystko! Tytułowy gotowy na wszystko, urzędnik Janek, wyrusza na upragnione, rodzinne wczasy pracownicze w Niechorzu. Wskutek porwania wyląduje w Lizbonie, pokona terrorystów, uwiedzie stewardessę, będzie tajniakiem z teczką, szpiegiem z bronią i superbohaterem w portugalskim więzieniu.

    „Lato wszędzie” to również SMSowe zabawy: ABC Gwiazd i Gorące Słówka. Na kłopoty Wakacyjny poradnik, a dla spragnionych wiedzy o świecie – Nasi tu byli.

    Od 17:30 wakacyjna „PopLista” z licznymi atrakcjami, m.in.: konkurs 5 słów i Konkurs Tekstowy. W PopLiście ponadto Przebój Po-Latach, Gwiazdy na plaży i Pozdrowienia z Wakacji.

    Na antenę powraca audycja „Miasto Muzyki”. Od 21:30 w programie tworzonym wraz z portalem www.miastomuzyki.pl znajdzie się konkurs Muzyczna Fotografia, w którym nagradzany będzie fotograficzny zapis tematów ilustrowanych muzyką.

    Weekend zapowiada się równie ciekawie: obowiązkowa sobotnio-niedzielna pozycja to „Przebój Lata” (17:30-21:30). Oprócz muzycznego podsumowania i plebiscytu na przebój tegorocznego lata, pojawi się konkurs Wakacyjna trasa z pulą fantastycznych nagród oraz Star DJ – czyli gwiazdy polskiego show-biznesu opowiadają o ulubionym utworze.

    „Swoją Drogą” to osiem niedzielnych wizyt dziennikarzy RMF FM w atrakcyjnych miejscach w Polsce lub za granicą, m.in. w Saint Tropez czy Mikołajkach.

    Dodatkowo redakcja „Wstawaj szkoda lata” na zaproszenie słuchaczy odwiedzi wskazane przez nich miejsca i sprawdzi jak Swoje Chwalicie, a Biuro Spraw Wakacyjnych pomoże rozchmurzyć niebo i sprawdzi gdzie schował się księżyc.

    W licznych konkursach RMF FM słuchacze będą mogli wygrać również wycieczki zagraniczne.

    Początek lata z RMF FM to także Wianki 2009 z Lenny Kravitzem na krakowskich bulwarach wiślanych i 2 dni relacji na żywo z Rajdu Polski.

  • Grzegorz Nałęcz, PR RMF

    Przeczytaj również:
  • MAXXX: Studio Ibiza - szczegóły (17 czerwca 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz