Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Nowy Rok w RMF FM
1 stycznia 2003, 00:26
Nowy 2003 Rok jest już w nami. Również w tym roku migliśy przywitać go razem z RMF FM. W tegoroczną noc sylwestrowo-noworoczną na antenie RMF FM bawił się z Wami Michał Figurski. Zabawa nie znała końca. Wszyscy ci, którzy zostali w domach na pewno mile spędzili czas słuchając RMF-u. Królowały przeboje ostatnich tygodni i miesięcy, chociaż swoje miejsce na playliście znalazły również hity ostatnich lat.

Tuż przed północą usłyszeliśmy ponadczasowe już "The final countdown". Zamiast tradycyjnego przemówienia prezesa Tyczyńskiego o północy w studiu RMFu zgromadzili się wszyscy prowadzący programy i wspólnie ze słuchaczami dokonali "ostatecznego odliczania".

"3, 2, 1..." oraz "New day has come" - tak rozpoczął się 2003 Rok w RMF FM. Sylwestrowa zabawa zkończyła się bardzo wcześnie - o 4 - nad ranem - następnego dnia. 1 stycznia prowadzący programy brali pod uwagę sylwestrowe zmęczenie o dopiero o 13 mówili słuchaczom "dzień dobry".

Największa w Polsce sylwestrowa zabawa "pod gołym niebem" odbyła się również na Krakowskim Rynku. Na płytę Rynku Głównego przybyło około 100 tys. ludzi! Gwiazdą wieczoru była Kasia Kowalska oraz grupa Blue Cafe.

W Nowym 2003 roku życzymy wszystkim internautom oraz słuchaczom RMF FM 2003 razy więcej pozytywnych emocji. Wszystkiego dobrego!

Przemysław Krupiński, FAN FM
Zdjęcia: RMF FM, Cyfronet
Dźwięk: P.Krupiński

Przeczytaj również:
  • Nowy Rok - CZATOturniej czas zacząć (1 stycznia 2003)
  • Nowa piosenka Edyty Górniak (30 grudnia 2002)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz