Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM ku czci Michaela Jacksona
27 czerwca 2009, 13:31 , aktualizacja 13:32
W nocy z czwartku na piątek 25-26 czerwca 2009 roku poznaliśmy przykrą wiadomość o śmierci Króla Popu - Michaela Jacksona. Radio RMF FM od samego początku zbierało najświeższe informacje na ten temat. Przez cały dzień grano utwory Michela, a na MiastoMuzyki.pl pojawiła się błyskawicznie stacja RMF Michael Jackson.


Przed północą czasu polskiego pojawiły się pierwsze - wtedy jeszcze nie potwierdzone - informacje o śmierci Króla Popu. Robert Konatowicz prowadzący tego wieczora program od razu poinformował o tym fakcie słuchaczy.

Między godziną 1 a 2 czasu polskiego usłyszeliśmy oficjalne potwierdzenie informacji po śmierci Michaela Jacksona. RMF FM nadało specjalne wydanie Faktów, po czym usłyszeliśmy kilka piosenek zmarłego artysty opatrzonych komentarzem Roberta Konatowicza.

Przez cały piątek 26 czerwca, tuż po każdym wydaniu Faktów RMF o pełnej RMF FM emitował po jednym przeboju zmarłego Króla Popu. To swoisty hołd dla artysty, który na trwałe zapisze się w historii światowej muzyki.

Startuje RMF Michael Jackson
Radio RMF FM jak zawsze zareagowało błyskawicznie. Portal MiastoMuzyki.pl zaledwie w kilka godzin po śmierci Michaela Jacksona wzbogaciło się o nową stację tematyczną. Grana jest w niej tylko i wyłącznie muzyka stworzona przez Michaela Jacksona - [posłuchaj]

Także Darek Maciborek prowadzący tego dnia koncert TOP na festiwalu TOP-Trendy w Sopocie zadedykował całe piątkowe show zmarłemu artyście

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Startuje RMF Michael Jackson (26 czerwca 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz