Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Lato bez Przerwy w eLO RMF
31 lipca 2009, 10:18 , aktualizacja 16:19
Dla jednych lato zaraz sie skończy. Dla innych jest na półmetku, ale w eLO RMF wakacje ruszają pełną parą! Od poniedziałku, 3 sierpnia na antenie eLO RMF pojawi się specjalny wakacyjny raport dziannikarzy i korespondentów eLO RMF "Zielone Noce Pod Naszym Nadzorem"


Wakacje wcale się nie kończą! Udowodni to w specjalnym wakacyjnym programie "Lato bez Przerwy" ekipa eLO RMF przy pomocy swoich Korespondentów. Prowadzący- Łukasz Król i Marek Bartoszek postarają się trzymać uciekające lato na uwięzi. Wyjątkowo, na jeden program w tygodniu studio eLO RMF zmieni się w knajpę dla surferów na Costa Brava, schronisko w Zakopanem, czy, jeśli będzie tego wymagać sytuacja - namiot na mazurskich bagnach.

W programie specjalny raport kolonijny "Zielone Noce pod naszym nadzorem", gdzie posłuchacie relacji dzienikarzy i korespondentów eLO, którzy zaglądają nie pod maskę autokaru, lecz pchają się na ostatnie jego siedzenie, aby porozmawiać z wypoczywającymi. Zbadają, gdzie koloniści śpią całymi dniami, jak i o tym gdzie nie śpią nawet nocą. Raport może tworzyć każdy, dzwoniąc na radiowy numer (0-12)2000505, pisząc na numer Gadu-Gadu 9462831 oraz przysyłając wakacyjne materiały (nagrania mp3, zdjęcia) na e-mail: byledoprzerwy@elormf.pl Najciekawsze materiały zostana nagrodzone!

Oprócz tego, Asia Malita i Justyna Marczewska przekażą Wam specjalny raport o tym, jak spędzić wakacje z kulturką.

"Lato bez Przerwy" to program, w którym będziecie mogli opowiedzieć o swoich wakacyjnych planach (w myśl zasady: "czego nie zrobiłeś w lipcu, zrób w sierpniu" ). Oprócz tego uslyszycie specjalną wakacyjną playlistę oraz będziecie mogli pozdrowić kogo tylko chcecie!

"Lato bez Przerwy" w każdy poniedziałek sierpnia od 18:00 na antenie eLO RMF. Słuchaj na www.eLORMF.pl i na www.MiastoMuzyki.pl Część Ekipy "Lata bez Przerwy" - Łukasz Król, Justyna Marczewska i Marek Bartoszek

Dawid Siwek, FAN FM; eLO RMF
Zdjęcia: archiwum FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz