Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF Classic: Jaki to utwór Chopina?
3 sierpnia 2009, 23:33
Od 3 do 23 sierpnia to pytanie gościć będzie na antenie RMF Classic. W tygodniu poprzedzającym kolejny z cyklu koncertów "Odpocznij z Chopinem" dziennikarze RMF Classic będą na antenie podawali podpowiedzi mające naprowadzić słuchaczy na odpowiedź na pytanie "Jaki to utwór" wielkiego polskiego kompozytora.

Podpowiedzi dotyczące tytułu utworu związane będą np. z okolicznościami jego powstania, słynnymi interpretacjami, pianistami, którzy zasłynęli z jego wykonań, itp.

W każdej edycji zabawy, rozgrywanej od poniedziałku do piątku, „bohaterem” jest tylko jeden wybrany utwór. Edycji zabawy będzie tyle ile odbywać się będzie koncertów w ramach cyklu „Odpocznij z Chopinem” w sierpniu 2009 r.

Odpowiedzi można będzie wysyłać mailowo dopiero w piątek po wyraźnym sygnale od dziennikarza RMF Classic na adres redakcja@rmfclassic.pl. Trzy pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź otrzymają nagrody w postaci specjalnej karty pre- paid ufundowanej przez Bank Zachodni WBK, a wydanej z okazji cyklu koncertów „Odpocznij z Chopinem”. Karta ma zatem również walor kolekcjonerski.

Wyniki każdej kolejnej edycji zabawy zostaną ogłoszone na antenie RMF Classic w każdy piątek stanowiący zakończenie edycji do godz. 11.00 oraz na stronie www.rmfclassic.pl do końca tego dnia. Karty pre-paid, stanowiące nagrody w zabawie, zawierać będą wkład o równowartości odpowiednio 500/400/300 zł, a jego wysokość zależeć będzie od kolejności napływania prawidłowych odpowiedzi. I tak, pierwszy słuchacz, który przyśle na adres redakcji RMF Classic e-maila zatytułowanego -„Jaki to utwór ?” z prawidłową odpowiedzią otrzyma kartę pre-paid z wkładem o wartości 500 zł, drugi słuchacz otrzyma kartę pre-paid z wkładem o wartości 400 zł, zaś trzeci słuchacz kartę pre-paid z wkładem o wartości 300 zł.

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Odpocznij z Chopinem”, który odbędzie się w Lublinie 9 sierpnia

Grzegorz Nałęcz, www.rmfclassic.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz