Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   MM: Wygraj bilety na koncert Madonny!
4 sierpnia 2009, 10:57 , aktualizacja 11:44
Nie masz jeszcze biletów na jedyny w Polsce koncert gwiazdy muzyki POP Madonny, a bardzo byś chciał się na nim zjawić? Miasto Muzyki ogłasza konkurs, w którym do wygrania podwójne wejściówki na koncert!


Wystarczy, że wejdziesz na specjanlą stronę koncertową i weźmiesz udział w konkursie. Co zrobić aby wygrać? Nie musisz się logować, tylko w jak najszybszym czasie ułóż puzzle oraz odpowiedz na jedno pytanie. Codziennie wygrywają dwie osoby, które uzyskały najlepsze rezultaty czasowe. Czas liczony jest od momentu kliknięcia "START" do momentu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Potem już tylko wpisujesz numer telefonu i... czekasz, aż zadzwoni do Ciebie telefon z informacją o wygranej!

W każdej edycji konkursu (od wtorku do piątku) do wygrania do zgarnięcia dwie podwójne wejściówki na koncert gwiazdy POP.

Kolejnych szans na zdobycie specjalnych podwójnych zaproszeń do strefy tuż przy scenie oczekuj słuchając RMF FM, bo w każdej chwili prowadzący może zapowiedzieć konkurs, w którym stawką są bilety.

Powodzenia!

Dawid Siwek, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz