Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   U2 Day w Mieście Muzyki
5 sierpnia 2009, 09:37 , aktualizacja 09:41
Z okazji zbliżającego się koncertu U2 w Polsce MiastoMuzyki.pl przygotowało dla słuchaczy nie lada gratkę. Przez całą środę 5 sierpnia 2009 roku stacja RMF Rock nadawała będzie tylko i wyłącznie muzykę czwórki Irlandczyków. O 18.00 usłyszymy specjalne wydanie "Prosto w uszy".


To już drugi U2 Day w Mieście Muzyki. W lutym 2009 roku odbyła się ekskluzywna premiera najnowszego albumu U2 "No line on The Horizon"

Pierwszy U2 Day w Mieście Muzyki


RMF Rock usłyszycie utwory z całej dyskografii zespołu, od debiutu "Boy” z 1980 roku, aż po tegoroczne wydawnictwo "No Line On The Horizon”. To doskonała okazja, żeby przygotować się na chorzowski koncert i przypomnieć całą twórczość grupy.

A o 18:00 specjalne wydanie "Prosto w uszy”, oczywiście poświęcone U2 i ich występowi w Polsce. Dowiecie się wszystkiego co ważne o trasie "360 stopni”. W programie zabrzmią najważniejsze utwory irlandzkiej formacji, w tym również wersje koncertowe największych przebojów.

Będzie dużo muzycznych ciekawostek. Usłyszcie między innymi "One” wykonane z orkiestrą symfoniczną, big bandową wersję "If You Were That Velver Dress” czy energetyczne i radosne "Beautiful Day” zagrane w Slane Castle, w rodzinnej Irlandii.

Natomiast o 21:00, 24 godziny przed wyjściem U2 na scenę w Chorzowie, w RMF Rock usłyszymy w całości koncert z trasy Vertigo Tour. Będzie to zapis występu z Chicago. Przypomnijmy, iż w ramach tej trasy koncertowej zespół odwiedził również Polskę. U2, jak zwykle znakomitej formie zaserwowali fanom zestaw największych hitów oraz kilku perełek ze swojego bogatego dorobku. Oby tak dobrze, a nawet lepiej czuli się 6 sierpnia. Koncert z Chicago z pewnością wprowadzi wszystkich fanów w radosny stan oczekiwania na chorzowski występ.

Grzegorz Nałęcz, MiastoMuzyki.pl

Przeczytaj również:
  • U2 Day w Mieście Muzyki (25 lutego 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz