Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Radiohead "Prosto w Uszy"
12 sierpnia 2009, 15:01 , aktualizacja 15:03
Zaledwie tydzień po specjalnym wydaniu programu "Prosto w Uszy" z okazji koncertu U2, Mateusz Smółka przygotował kolejne dwie specjalne audycje. Tym razem poznamy dogłębnie historię legendy muzyki alternatywnej - RADIOHEAD. Zespół już niebawem da koncert w Poznaniu.

Koncert Radiohead w Polsce odbędzie się już 25 sierpnia 2009 roku w Poznaniu pod ppatronatem MiastaMuzyki.pl, gdzie nieustannie można wygrać bilety na ten niepowtarzalny koncert.

Specjalne wydanie programu "Prosto w Uszy" na antenie RMF Rock i RMF Alternatywa poświęcone Radiohead odbędzie się dwukrotnie. 12 oraz 19 sierpnia 2009 roku.

Mateusz Smółka przygotował pełną historię Radiohead. od czasu debiutu albumem "Pablo Honey” i wielkiego sukcesu na listach przebojów dzięki singlowi "Creep” poprzez klasyczne już dziś dla rocka lat 90. "The Bends” i "Ok Computer” oraz eksperymentalną rewolucję "Kid A”, aż do świetnie przyjętej płyty "In Rainbows”, którą wydali dwa lata temu.

Tego nie można przegapić. Podczas obydwu specjalnych wydań "Prosto w Uszy" można będzie wygrać ostatnie bilety na koncert Radiohead w Poznaniu!

Więcej informacji o Radiohead znajdziecie na platformie MiastoMuzyki.pl

Słuchaj "Prosto w Uszy" Mateusza Smółki w każdą środę od 18.00. A także powtórek w czwartek od 15.00, piątek od 20.00, w sobotę o 12.00, niedzielę o 17.00, w poniedziałek o 10.00 oraz we wtorek od 21.00.

"Prosto w Uszy" usłyszysz w RMF Rock. Dwa najbliższe wydania specjalne także w RMF Alternatywa

Grzegorz Nałęcz, miastomuzyki.pl

Przeczytaj również:
  • U2 Day w Mieście Muzyki (5 sierpnia 2009)
  • "Prosto w uszy" w RMF Rock (21 kwietnia 2009)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz