Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   MM: Startuje RMF Beatlemania
8 września 2009, 19:45 , aktualizacja 9 września 2009, 18:12
Już jutro, 9 września, startuje nowa, 62. stacja Miasta Muzyki. Tym razem jest to stacja z muzyką legendarnej grupy The Beatles. Start RMF Beatlemania zbiegł się w czasie z premierą specjalnego wydawnictwa, w którym znajdziecie absolutnie wszystkie studyjne nagrania Beatlesów.


Po licznych prośbach na forum Miasta Muzyki nadszedł czas na stworzenie nowej, specjalnej stacji. Legenda muzyki rozrywkowej, najważniejszy zespół naszych czasów, twórcy niezliczonej ilości hitów The Beatles - doczekali się własnego radia. Specjalnie z myślą o fanach zespołu MiastoMuzyki.pl zebrało wszystkie najlepsze kawałki Beatlesów, tworząc tym samym nową stację.

Start RMF Beatlemania nieprzypadkowo zaplanowano na 9 września. Tego dnia na półkach sklepów muzycznych pojawi się specjalny box set, w którym znalazły się wszystkie studyjne albumy The Beatles w nowej jakości.

Jednak start nowej stacji to nie wszystko. Codziennie, przez dwa tygodnie od środy włącznie, od 10:00 na antenie RMF Beatlemania będziecie mogli usłyszeć kolejne albumy z tego wydawnictwa. Na pierwszy ogień idzie płyta "Please Please Me".

Wtedy to na ekranach monitorów słuchaczy RMF Beatlemania pojawi się pytanie związane z prezentowanym albumem. Każdy, kto przez dwa tygodnie udzieli największej liczby poprawnych odpowiedzi, zostanie zakwalifikowany do wielkiego finału, w którym do wygrania będzie box zawierający pełną dyskografię zespołu uzupełnioną filmami i innymi dodatkami kolekcjonerskimi.

Każdy, komu wydaje się, że to koniec atrakcji, jest w ogromnym błędzie. Codziennie słuchacze będą mogli wybrać ulubione utwory z krążka prezentowanego w danym dniu. Na koniec akcji w specjalnej audycji pojawi się 14 kompozycji, które otrzymają najwięcej głosów słuchaczy, uznanych za najlepsze piosenki Beatlesów.

Daj się opanować Beatlemanii.

Dawid Siwek, FAN FM; MiastoMuzyki.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz