Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Po Godzinach" powraca po wakacjach
8 września 2009, 19:47
Dwa miesiące oczekiwań i oto nadszedł ten moment dziś startuje nowy sezon programu "Po godzinach . Podobnie jak przed wakacjami rozrywkowy kwartet w postaci Darka Maciborka, Carlosa, Montera i Michała Kowalewskiego, dowodzony przez tego pierwszego będzie w każdy poniedziałkowy wieczór zabierać Was w podróż po wyjątkowym świecie muzyki.


W pierwszym po wakacjach programie chłopaki nadrobią letnie zaległości. W audycji między innymi wspomnienia o Michaelu Jacksonie i Freddiem Mercurym. Ponadto wiele muzycznych premier z wakacji między innymi Alice In Chains, Dave Matthews Band oraz Daniel Merriweather.

W klimat babiego lata wprowadzą Was za to nowości od Dolores O Riodran i Imogen Heap oraz nieco starsze hity Sia i Jane Sibbery.

W programie nie zabraknie również stałych elementów audycji. Kolejny akt swej Opery odsłoni Monter, w programie zagości także Michał Kowalewski.

Jak zapewnili nas autorzy to będę te same "Po godzinach , ale nie takie same. Serdecznie zapraszamy na premierę audycji w każdy poniedziałek o godzinie 21:00 do stacji RMF Pop&Colors.

Marcin Kamiński, www.miastomuzyki.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz