Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Konkurs „Zdjęcie z historią” – akcja Polkomtel S.A. oraz Grupy Bauer Media
23 września 2009, 18:40
Wystawa „Światłoczułe. Kolekcje fotografii w Muzeum Narodowym w Warszawie”, trwająca od 11. września do 15. listopada br. to kolejne ważne wydarzenie na kulturalnej mapie Polski.


Mecenasem wystawy jest wieloletni sponsor warszawskiego Muzeum Narodowego – Polkomtel S.A., operator sieci Plus. Na wystawie zgromadzono blisko 1000 zdjęć mistrzów obiektywu z XIX, XX i XXI wieku.

Towarzyszy jej wspólny konkurs, Polkomtel S.A., operatora sieci Plus i „Twojego Stylu”. Działania z nim związane rozpoczęły się uruchomieniem serwisu konkursowego na stronie www.zdjeciezhistoria.interia.pl oraz zapowiedzią w październikowym wydaniu „Twojego Stylu”. Uczestnicy mają za zadanie zrobić lub odnaleźć w rodzinnym albumie zdjęcie, z którym łączy się ciekawa historia. Najlepsze 3 prace zostaną opublikowane w 12. numerze „Twojego Stylu”. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody. Konkurs trwa 3 tygodnie, poczynając od 15. września.

W RMF FM oraz RMF Classic akcji towarzyszy kampania spotowa promująca w pierwszej kolejności wystawę oraz zaplanowany konkurs. Dodatkowo RMF Classic przygotował „Tydzień z fotografią” i wspiera akcję działaniami antenowymi. Relacji z wystawy będzie można wysłuchać w programie „Bliskie Spotkania” w niedzielę 27. września. Serwis został stworzony przez portal Interia.pl

Krzysztof Leszczyński, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz