Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Halloween w eLO RMF - mega reportaż
31 października 2009, 12:15 , aktualizacja 9 listopada 2009, 23:04
Wieczór w eLO RMF w wigilię Halloween miał być z założenia niezwykły. Ania Mrozowska, Asia Malita i Kuba Filimon przygotowali się do tej audycji znakomicie zarówno w warstwie słownej jak i muzycznej. Jednak to duchy napisały tego dnia swój scenariusz tego mrocznego wieczoru. Posłuchaj prawdziwego radia eLO RMF!


Jeszcze przed północą w studio eLO RMF na Kopcu Kościuszki zaczęły się dziać rzeczy niezwykłe. Gdy tylko prowadzący Halloween'owy wieczór zapowiedzieli wywoływanie duchów te natychmiast opanowały stół mikserski.

Zaczęło się od ciszy. Nagle muzyka przestała płynąć. Asia, Ania i Kuba opisywali całą mroczną sytuację, gdyż tylko mikrofony działały.Gdy już się zdawało, że sytuacja została opanowana popłynęły dziwne dźwięki. Program emisyjny DYNA, która tego wieczoru powinna się nazywać DYN(i)Ą zagrała niespodziewanie Myslovitz. Później było jeszcze ciekawiej. Opanowane przez duchy studio zaczęło realizować swój, a nie prowadzących plan. Usłyszeliśmy serię oderwanych od Halloween'owego klimatu utwórów w tym o dziwo kolendę. Tak tak to naprawdę się stało 31 października usłyszeliśmy Cichą Noc - zaśpiewała Enya.Halloween'owa playlista powróciła dopiero gdy Asia, Ania i Kuba zagrali nam Thlilera Michaela Jacksona. Tuż po tym duchy powróciły do eLO RMF by nadal mieszać. Nastała sugestywna cisza. Trwała ona 4m43sek. Po niej znowu usłyszeliśmy inne niż zakładano piosenki.

Prowadzący nawet byli skłonni poddać się duchom i skrócić audycję do 1:00. Na szczęście Asia, Ania i Kuba przezwyciężyli złe moce i ostatnia godzina programu przebiegała już bez niespodzianek - a program zakończył się tak jak zakładano o 2:00.

Po raz kolejny ekipa Krypty Tajemnic w eLO RMF pokazała swój profesjonalizm. Ania Mrozowska, Asia Malita i Kuba Filimon znakomicie opisali nam wszystko co wiąże się z amerykańskim Halloween i naszym Świętem Zmarłych. Duchy także dołożyły swoje trzy grosze. Zamieszały niesamowicie, ale ta niezwykła sytuacja pozwoliła jeszcze bardziej atmosferę tych dni.

 Ania Mrozowska i Asia Malita pozdrawają słuchaczy
fot. Ania Mrozowska - eLO RMF


 Ania chce więcej. Kuba powoli usypia
fot. Ania Mrozowska - eLO RMF


 Asia Malita i Kuba Filimon
fot. Ania Mrozowska - eLO RMF


 Asia Malita za mikrofonem
fot. Ania Mrozowska - eLO RMF


 Asia Malita
fot. Ania Mrozowska - eLO RMF


 Ania Mrozowska
fot. Ania Mrozowska - eLO RMF


 Spaaać
fot. Ania Mrozowska - eLO RMF


 Meta audycji i kapryśna DYN(i)A
fot. Ania Mrozowska - eLO RMF


 Zgrana ekipa Old&Hot
fot. Ania Mrozowska - eLO RMF


 Kuba Filimon
fot. Ania Mrozowska - eLO RMFGrzegorz Nałęcz, FAN FM
Zdjęcia: Ania Mrozowska - eLO RMF
Dźwięk: eLO RMF


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz