Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Pocztówka do Świętego Mikołaja - 2009
12 listopada 2009, 23:13 , aktualizacja 23:18
Dziś, czyli 12 listopada kręcono teledysk do hymnu kolejnej edycji akcji "Pocztówka do Świętego Mikołaja". W Hymnie akcji jak i na całym krążku występują znane osoby z polskiej (i nie tylko!) sceny muzycznej i RMF FM.


W tym roku "Hymn pocztówki do Świętego Mikołaja" pod tytułem "Czekam już rok" wykonają -obok polskich gwiazd muzyki takich jak Ania Wyszkoni, Wojtek Łuszczykiewicz (Video), Małgorzata Ostrowska, Olek Klepacz (Formacja Nieżywych Schabuff) - dziennikarze RMF FM: Małgorzata Kościelniak, Tomasz Brehl, Daniel Dyk, Robert Konatowicz, Sławomir Kowalewski, Witold Lazar, Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron, Krzysztof Urbaniak i Marcin Ziobro.

Na płycie pojawią się również zagraniczne głosy - Marcus Miller w standardzie "When I Fall In Love", Frank Sinatra z "Love Is Here To Stay", Jo Ann Greer z "Bewitched, Bothered & Bewildered" oraz Pink Martini z własną interpretacją znanej świątecznej ballady "Do You Hear What I Hear".

"Pocztówka do Świętego Mikołaja w sklepach pojawi się już 20 listopada, a dochód ze sprzedaży płyty zostanie przeznaczony na pomoc dla rodzinnych domów dziecka, przekształcenie dużych, internatowych domów dziecka w niewielkie ośrodki i mieszkania przeznaczone dla wychowanków, a także wsparcie tych domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.Oto lista piosenek, które pojawią się na tegorocznej "Pocztówce":

1. "Hymn Pocztówki do Św. Mikołaja 2009 (Czekam Już Rok)" - Olek Klepacz, Wojciech Klich, Wojciech Łuszczykiewicz, Małgorzata Ostrowska, Małgorzata Szymańska, Ania Wyszkoni
2. "W Taką Noc" - VIR
3. "Do You Hear What I Hear" - Pink Martini
4. "Love Is Here To Stay" - Frank Sinatra
5. "Bewitched, Bothred & Bewildered" - Jo Ann Greer
6. "When I Fall In Love" - Marcus Miller
7. "Winter Wonderland" - a4
8. "Hymn Pocztówki do Św. Mikołaja 2009 (Czekam Już Rok)" - (RMF-mix) - Olek Klepacz, Wojciech Klich, Wojciech Łuszczykiewicz, Małgorzata Ostrowska, Małgorzata Szymańska, Ania Wyszkoni oraz dziennikarze RMF FM: Małgorzata Kościelniak, Tomasz Brehl, Daniel Dyk, Robert Konatowicz, Sławomir Kowalewski, Witold Lazar, Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron, Krzysztof Urbaniak, Marcin Ziobro.

Dawid Siwek, FAN FM; Interia.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz