Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF wspiera Akcję "Zostań pomocnikiem św. Mikołaja"
26 listopada 2009, 12:08 , aktualizacja 12:25
Kolejny rok Wawel SA i Fundacja „Wawel z Rodziną” organizują akcję „Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. W ramach akcji do ponad 440 placówek opiekuńczo-wychowawczych w całym kraju trafi ponad 6 ton słodyczy. Dodatkowo 10 wybranych placówek dostanie atrakcyjne zestawy sportowe. O ich wyborze zdecydują internauci.

Patronat medialny nad akcją objęli: RMF FM, TVP Kraków, TVP Łódź oraz Miastodzieci.pl.

Dla wybranych Domów Dziecka Wawel przygotował niespodziankę. Wspólnie z Radiem RMF FM, jako partner akcji "Choinki pod choinkę", przekaże 34 placówkom pachnące lasem drzewko. Choinka oraz Słodki Pakiet zostaną wręczone podczas imprezy plenerowej, która odbędzie się w 12 miastach w Polsce, w dniach 12 -23 grudnia br. Akcja odbędzie się kolejno w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdyni, Olsztynie, Warszawie, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Kielcach i Krakowie.

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się akcji. Aby wspomóc wybrany dom dziecka wystarczy wejść na stronę: http://www.wawel.com.pl/mikolaj2009/ i wybrać placówkę z dostępnej tam listy. Głosować można do 31 grudnia br.
Dziesięć Domów Dziecka, na które wpłynie największa liczba głosów, otrzyma zimowe zestawy do zabaw na śniegu i w domu.
Każdy, kto odda głos, dostanie na swój e-mail kartkę świąteczną z podziękowaniem za udział w akcji oraz kupon na filiżankę gorącej czekolady Wawel. Kupon będzie można zrealizować w jednym z 13 salonów firmowych Wawel w całej Polsce.

To już kolejny rok przedświątecznej współpracy firmy cukierniczej Wawel i Radia RMF FM.

Krzysztof Leszczyński, FAN FM, www.wawel.com.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz